04 مه

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی :

امروزه یکی از پر طرف دار ترین جراحی های زیبایی ، عمل زیبایی بینی است که در جهان به خصوص کشور ما طرف دار های زیادی دارد ، از این رو تعداد افرادی که جراحی بینی فانتزی را انتخاب می کنند کم نبوده است . برای این نوع عمل زیبایی باید توجه داشته باشد، بینی شما متناسب با اجزای صورت و فرم صورت شما باشد .

جراحی بینی فانتزی

برای آن که از نتیجه ی بعد از عمل احساس رضایت داشته باشید ، بهتر است بدانید ، افرادی که صورت بزرگی دارند و اجزای صورت آن ها درشت است ، جراحی بینی فانتزی برای آن ها نتیجه ی خوبی نداشته و موجب نارضایتی این افراد می شود .

در جراحی بینی فانتزی ، بینی قوس دار ، کوچک و سر بالا می شود . باید توجه داشته باشید در بینی های گوشتی و بزرگ ، کوچک شدن بیش از حد و بالا رفتن نوک بینی امکان پذیر نمی باشد .

جراحی بینی فانتزی :

یکی از انواع های جراحی بینی زیبایی است که اصولاً در زنان طرفدار بیش تری دارد و معمولا برای تمامی افراد به خصوص کسانی که دارای بینی های گوشتی هستند ، امکان پذیر نمی باشد . در بینی های گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست ، این نوع عمل پیشنهاد نمی شود ، زیرا اکثر کسانی که بینی های گوشتی داشتند بعد از جراحی بینی فانتزی انتظار معقول را نداشته اند . زیرا اصولاً نتیجه ی جراحی بینی در بیش تر مواقع طبیعی می باشد .

افرادی که این نوع عمل را انتخاب می کنند در صورت آن که بعد از عمل ، از بینی خود ناراضی باشند و تصمیم به ترمیم را داشته باشند باید بدانند ، عمل ترمیم برای این افراد به دلیل فانتزی بودن و کوچک بودن بیش از حد بینی دشوار می شود .

کاندیدهای مناسب این نوع جراحی افرادی هستند که ، بینی های استخوانی با پوست نازک و غضروفی محکم را داشته باشند .

 

دکتر سماواتی فرد – متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت ( جراح بینی , جراحی بینی )

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

درباره نویسنده

drsamavati
دکتر محمد رضا سماواتی فرد فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (ورودی سال 78) شروع دوره تخصصی (رزیدنتی) دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 87 رزیدنت برتز دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 90 نفر چهارم بورد کشوری در سال 91 در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن. جراحی بینی | جراح بینی تهران | جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی استخوانی

پاسخ

1 × پنج =