07 مارس

کاربردهای تزریق ژل

کاربردهای تزریق ژل

همزمان با پیر شدن پوست ، کلاژن که برای شکل دهی پوست کمک می کند ، از بین می رود و به این ترتیب خطوط و چین و چروک های موجود بر روی پوست عمیق تر و گسترده تر می شوند . عواملی نظیر مصرف سیگار ، آلودگی هوا و حتی استرس منجر به پیر شدن پوست می گردند . به علاوه بر اثر از دست رفتن حجم صورت ، گونه ها به صورت افتاده در می آیند لذا از تزریق ژل می توان برای رفع چین و چروک های عمیق استفاده کرد . دیگر کاربردهای تزریق ژل را در ذیل مطرح می کنیم .

 

کاربردهای تزریق ژل

 

افراد مناسب برای تزریق ژل :

افراد مناسب برای تزریق ژل افراد بالغی اند که در امتداد خط ابروی خود متوجه علائم پیری شده اند . بیشتر افراد بزرگسالی که از وضعیت سلامتی کلی برخوردار می باشند ، می توانند از کاربردهای تزریق ژل استفاده نمایند . بیشتر بیماران لیفت ابرو و پیشانی با تزریق ژل را جایگزین لیفت ابرو که عملی تهاجمی به شمار می آید و دوره ی نقاهت طولانی ای نیز دارد ، نموده اند .

کاربردهای تزریق ژل شامل موارد زیر می باشند :

1.برطرف کردن خطوط اخم و پیشانی

2.رفع خط خنده

3.از بین بردن خطوط موجود در ناحیه ی دور چشم

3.حجیم سازی لب

4.رفع چین و چروک حوالی لب

5.برجسته سازی گونه

6.بزرگ کردن و فرم دهی چانه

7.اصلاح بینی

8.لیفت کردن ابرو

9.اصلاح نمودن اسکار جوش و آکنه

10.برطرف کردن گودی زیر چشم

11.جوان سازی دست ها

مزیت های تزریق ژل :

  • تزریق ژل روشی غیر تهاجمی می باشد که دوره ی بهبودی کوتاهی دارد لذا افراد بلافاصله پس از تزریق ژل می توانند به انجام کارهای روزمره ی خود بپردازند .
  • کم شدن میزان خطوط و چین و چروک های موجود بر روی پوست جهت داشتن چهره ای زیبا و جوان تر
  • پر کردن حجم از دست رفته به منظور داشتن صورتی نرم و جوان
  • ماندگاری بالا

 

دکتر سماواتی فرد– متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت ( جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی )

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

درباره نویسنده

دکتر محمد رضا سماواتی فرد
دکتر محمد رضا سماواتی فرد فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (ورودی سال 78) شروع دوره تخصصی (رزیدنتی) دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 87 رزیدنت برتز دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 90 نفر چهارم بورد کشوری در سال 91 در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن. جراحی بینی | جراح بینی تهران | جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی استخوانی

پاسخ

چهارده − 8 =