پزشک متخصص جراحی بینی

امروزه یکی از رایج ‌ترین جراحی‌هایی که در کل جهان به خصوص در کشور ما انجام می شود، جراحی های پلاستیک و زیبایی بینی است.  که اکثر افراد تنها به ظاهر و شکل نهایی بینی توجه می کنند و مسائل دیگر برای آن ها از اهمیت کمتری برخوردار است. این نکته را در نظر داشته باشید که جراح و نحوه جراحی می تواند یکی از دلایل تضمین ‌کننده رضایت مطلوب از نتیجه عمل باشد بنابر این قبل از آن که اقدام به جراحی زیبایی بینی کنید درباره ی جراح مورد نظرتان و تجارب ایشان تحقیقات لازم را انجام دهید. مطالب این مقاله در خصوص یک متخصص جراحی بینی نوشته شده است.

متخصص جراحی بینی

افراد بنابر دلایلی که می تواند برای هر فردی مختلف باشد به جراحی بینی روی می آورند .متقاضیان این عمل باید در نظر داشته باشند برای دیدن نتیجه ی مطلوب و رضایت بخش بهتر است یک متخصص جراحی بینی را برای این عمل انتخاب کنند.

دکتر محمدرضا سماواتی فرد – متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت ( جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی ) می تواند یک پزشک مورد اعتمادی برای عمل جراحی زیبایی بینی شما باشد.

متخصص جراحی بینی :

دکتر محمد رضا سماواتی ، فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (ورودی سال 78)

شروع دوره تخصصی (رزیدنتی) دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 87

رزیدنت برتز دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 90

نفر چهارم بورد کشوری در سال 91 در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن

در حال حاضر

عضو هیات علمی درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امیراعلم

ریاست بخش گوش ، حلق و بینی بیمارستان امام علی چابهار در سال 91-94

گذراندران دوران رزیدنتی (تخصص) در رشته گوش ، حلق و بینی در بزرگترین تراز گوش ، حلق و بینی کشور دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امیر اعلم و بیمارستان امام خمینی.

متقاضیان جراحی، چه جراحی های زیبایی و چه جراحی های درمانی ،بایستی این نکته را به خاطر داشته باشند که قبل از اقدام به جراحی مراجعه کردن به مطب پزشک و همچنین صحبت کردن و مشاوره گرفتن از ایشان می تواند کمک کند از تجربه های پزشک مورد نظرتان اطلاعات لازم را به دست آورید و همچنین جراح به شما کمک خواهد تا اطلاعات ضروری که قبل از اقدام به عمل و پس از انجام دادن عمل بایستی بدانید را آگاه شوید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی یکی از بهترین متخصصان جراحی بینی در تهران با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

اطلاعات تماس دکتر سماواتی فرد ( منطقه غرب تهران )

مطب 1 : تهران – گیشا – خیابان سوم – پلاک 3

02186011284
02186011278

09120127638
E-mail:info@dr-samavatifard.ir
Website:www.dr-samavatifard.i

شما می توانید قبل از انجام جراحی بینی اطلاعاتی نظیر:

  • هزینه جراحی زیبایی بینی
  • بهترين جراح بيني گوشتي تهران
  • بهترین جراح بینی تهران
  • بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
  • بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟
  • جراح بینی در تهران
  • بهترین جراح بینی در کرج

را در سایت های معتبر به دست آورید.