03 جولای

قبل از جراحی بینی

قبل از جراحی بینی

در ابتدا قبل از این که بخواهیم بپردازیم به مبحث “ قبل از جراحی بینی ” بهتر است دو نکته ایی که قبل از تمام عمل ها باید رعایت شود را بدانید.

قبل از جراحی بینی

قبل از اقدام به هر عملی ( چه عمل های درمانی چه عمل های زیبایی ) توصیه می شود برای به دست آوردن اطلاعات لازم از جمله ( اقدامات قبل از عمل و مراقبت های پس از عمل ) یک جلسه به مشاور رفته و یا در سایت های معتبر اطلاعات لازم را به دست آورید. شما با آگاهی پیدا کردن درباره ی عملی که می خواهید انجام دهید می توانید احتمال خطرات و عارضه های حین عمل و یا پس از عمل را کاهش دهید. افراد که متقاضی عمل زیبایی بینی هستند این مقاله را کاملاً مطالعه کنند. با ما باشید با موضوع قبل از جراحی بینی .

جراحی بینی :

امروزه اشخاص زیادی تمایل به اعمال جراحی زیبایی دارند. از دلیل های گسترش این اعمال جراحی مسئله ی فرهنگی و مد است. توصیه ایی که متخصصان می کنند این است که متقاضیان عمل جراحی تحت مشاوره قرار گیرند و در صورت نیاز عمل جراحی شوند، زیرا تحقیقات نشان می‌دهد اگر فرد به درستی انتخاب نشود، تحت استرس و فشارهای روحی روانی و اجتماعی قرار می‌گیرد و عمل جراحی نتیجه مطلوب را نخواهد داشت.
دانستن مطالبی از جمله : قبل از عمل بینی چی بخوریم، بعد از جراحی بینی چی بخوریم، مراقبت های قبل از عمل بینی، نکات بعد از عمل بینی ، شب قبل از عمل بینی، مهم واقع شده است، که در ادامه ی مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

قبل از جراحی بینی :

در جراحی‌هایی که به بیمار باید بی‌هوشی عمومی یا بی‌حسی موضعی داده شود، بیمار باید حتما ناشتا بوده و شب قبل از عمل مایعات و غذاهای سبک میل کند و حداقل ۱۲ تا ۱۴ ساعت قبل از عمل نباید چیزی خورده شود.
” آزمایشات قبل از عمل جراحی”
آزمایش خون قبل از عمل بینی.
آزمایش قند خون.
کنترل مشکل انعقادی.
آزمایش تشخیص بارداری در خانم ها.

پس از جراحی بینی :

از خوردن غذاهای سفت که به جویدن زیاد نیاز دارد پرهیز شود و از غذاهای نرم و میکس شده استفاده شود.
دارو های تجویز شده مرتب استفاده شود.
حداقل تا دو ماه از عینک استفاده نکنید.
یک هفته استراحت نسبی داشته باشید.
برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید.

دکتر سماواتی فرد – متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت ( جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی )

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

درباره نویسنده

دکتر محمد رضا سماواتی فرد
دکتر محمد رضا سماواتی فرد فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (ورودی سال 78) شروع دوره تخصصی (رزیدنتی) دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 87 رزیدنت برتز دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 90 نفر چهارم بورد کشوری در سال 91 در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن. جراحی بینی | جراح بینی تهران | جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی استخوانی

پاسخ

4 + 6 =