عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی

رایج شدن عمل زیبایی بینی برای تمام افراد امری مشهود است اما در ارتباط با این جراحی زیبایی نکاتی وجود دارد که همه از آن خبر ندارند. عمل جراحی زیبایی بینی یک جراحی کاملاً تهاجمی است که باید توسط جراح بینی انجام شود. جراح بینی فردی است که دوره های تخصصی را در زمینه رینوپلاستی گذرانده است و با تکنیک ها و ابزارهای عمل بینی آشنایی کامل دارد.

راینولوژیست یا همان جراح بینی با توجه به شرایط جسمی بیمار از تکنیک مناسب برای جراحی بینی استفاده می کند. در نتیجه اگر بیماران جراح بینی متخصصی را انتخاب کنند نباید نگران عوارض جراحی بینی باشند. همچنین جراح بینی در جلسه مشاوره و پس از بررسی شرایط عمومی و سلامتی بیمار، اعلام می کند که فرد کاندید مناسبی برای رینوپلاستی هست یا خیر.

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی در مردان

جراحی زیبایی بینی متقاضیان بسیار زیادی دارد که علاوه بر بانوان ، آقایان و افراد میانسال و حتی نوجوانان را نیز شامل می شود. در این بین برای تمام متقاضیان ، فرم بینی جراحی شده اهمیت بسیار بالایی دارد و اهمیت فرم بینی جراحی شده برای آقایان بسیار بیشتر است.

فانتزی شدن بینی برای یک خانم می تواند بازخورد خوبی داشته باشد زیرا چهره اکثریت بانوان به طور طبیعی دارای ظرافت است و فرم بینی فانتزی می تواند با دیگر اجزای چهره هارمونی داشته باشد. در صورتی که چهره آقایان دارای جذبه خاص مردانه است و باید بینی کاملاً طبیعی جراحی شود تا جذبه یک مرد حفظ شود.

متاسفانه مشاهده شده که برخی از آقایان خواستار جراحی بینی فانتزی هستند، در چنین شرایطی نیاز است که جراح بینی به خوبی مشاوره های لازم را به بیمار بدهد تا درک درستی از جراحی بینی برای یک آقا کسب کند. جراحی بینی در آقایان به گونه ای انجام می شود که تنها مشکلات بینی برطرف شود و در نهایت بینی فرم متناسبی با دیگر اجزای چهره داشته باشد.

هزینه عمل زیبایی بینی چقدر است ؟

هیچ فردی نمی تواند منکر اهمیت پول شود و در برای انجام تمام خدمات پزشکی یا خدمات دیگر باید هزینه ای پرداخت شود. جراحی بینی با توجه به پیچیدگی که دارد ، هزینه نسبتاً بالایی دارد و جزو جراحی های ارزان محسوب نمی شود.

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به مشکل بینی تعیین می شود به همین دلیل نیاز است که بیمار توسط جراح بینی معاینه شود. علاوه بر مشکل بینی ، نوع بینی و روش عمل بینی ، هزینه های بیمارستان و بیهوشی نیز بخشی از تعرفه جراحی بینی را شامل می شوند.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button