عمل بینی تهران

عمل بینی تهران

عمل بینی تهران : تغییر فرم بینی و زیباتر شدن فرم بینی در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است و متقاضیان زیادی در این راستا اقدام به عمل بینی می کنند. نوع بینی نیز در فرم دهی بینی و نتیجه نهایی تاثیردارد. به دلیل تاثیر نوع بینی در فرم دهی بینی ، نتیجه رینوپلاستی در تمامی افراد یکسان نمی شود.

عمل بینی تهران

کسب نتیجه ایده آل از جراحی بینی ارتباط مستقیمی با نوع بینی ندارد ، نوع بینی نیز بی تاثیر نیست اما مهارت جراح بینی مهم تر است. جراح بینی باید مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند با توجه به نوع و ساختار بینی از بهترین تکنیک استفاده کند و بهترین فرم را به بینی بدهد.

بینی که پوست نازکی داشته باشد یا در اصطلاح استخوانی باشد برای فرم دهی بینی مناسب تر است ولی بینی هایی که ضخامت پوست شان زیاد است یا در اصطلاح گوشتی هستند نیز می توانند فرم زیبایی داشته باشند در صورتی که جراح بینی ماهر ، بینی گوشتی را جراحی کند.

بد فرم بودن بینی باعث می شود تا از زیبایی چهره کاسته شود و کاهش زیبایی در اعتماد به نفس افراد تاثیر منفی دارد و از نظر روانی فشار زیادی به فرد متحمل می شود. در کل عمل بینی با هدف بهبود فرم بینی و افزایش زیبایی چهره یا بهبود عملکرد بینی انجام می شود.

یک نتیجه ایده آل یا عدم نتیجه ایده آل از عمل بینی بستگی به میزان مهارت جراح بینی دارد به همین دلیل تنها دلیلی که عمل بینی تهران را با عمل بینی در شهرهای دیگر متمایز می سازد میزان مهرات جراح بینی تهران است.

در تمام دنیا جراحان بینی از روش باز یا روش بسته ، رینوپلاستی را انجام می دهند بنابراین تکنیک اصلی جراحی بینی متفاوت نمی باشد.

جراح بینی

در مورد جراحی بینی واکنش های منفی و مثبت زیادی وجود دارد. همچنین نظریات بسیار متفاوتی در بین مردم شنیده می شود. شنیدن جملات منفی بر روی متقاضیانی که استرس و ترس دارند منجربه پشیمانی می شود  اما متقاضیان رینوپلاستی بایدب دانند که بروز عوارض بستگی به مهارت جراح بینی دارد و اگر در انتخاب جراح بینی دقت نمایند دچار عوارضی نخواهند شد.

جراح بینی خوب با توجه به شرایط جسمی فرد نکات مراقبتی و تجربه هایی که در طی سال ها به دست آورده است را در اختیار فرد قرار می دهد و همین امر از بروز عوارض جلوگیری می کند و پس از رینوپلاستی ، بیمار هیچ گونه عارضه ای را تجربه نخواهد کرد.

عمل بینی تهرانانواع عمل بینی

  • عمل بینی طبیعی : گاهی افراد تنها می خواهند ایرادات بینی خود را برطرف کنند و نمی خواهند تغییری در ظاهر بینی خود ایجاد نمایند، مناسب ترین نوع جراحی برای این افراد، جراحی بینی طبیعی می باشد. در این جراحی ، زاویه نوک بینی و لب بالا حدود 95 درجه است و بینی هیچ قوسی ندارد.
  • عمل بینی فانتزی : به بینی های فانتزی اصطلاحا بینی های عروسکی نیز گفته می شود. این نوع بینی ها دارای قوس زیبایی هستند، از این رو نوک بینی سر بالا می باشد. هرچه قوس بینی بیشتر باشد نوک بینی سر بالا تر خواهد شد.

البته توجه داشته باشید که انتظار معقولانه ای از جراح بینی خود داشته باشید؛ بعنوان مثال بینی های فانتزی و خیلی کوچک تناسبات صورت بزرگ را از بین می برند.

  • جراحی بینی نیمه فانتزی : جراحی بینی نیمه فانتزی حالتی بین بینی های فانتزی و طبیعی می باشد. افرادی که نه خواستار بینی های طبیعی هستند و نه می خواهند قوس زیادی در بینی خود داشته باشند، بهترین کاندید برای انجام این جراحی هستند.
  • جراحی بینی ترمیمی : چنانچه فرد از نتیجه و فرم نهایی جراحی بینی خود راضی نباشد یا به دلیل کم تجربگی جراح بینی دچار مشکلات تنفسی شده باشد ، اقدام به جراحی بینی ترمیمی می کنند. لازم به ذکر می باشد برای انجام جراحی ترمیمی باید حداقل یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد. همچنین جراحی بینی ترمیمی پیچیده تر است ، بنابراین هزینه آن نسبت به جراحی اولیه بیشتر می باشد.

به طور کلی لازم به ذکر می باشد افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند بهترین کاندید برای انجام انواع جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی می باشند.

انواع روش های عمل بینی

  • عمل بینی به روش باز : در جراحی بینی باز ، برش های کوچکی در ناحیه بین دو سوراخ بینی ( کلوملا ) ایجاد می شود و پوست بینی از ساختار بینی جدا خواهد شد و جراح بینی به راحتی قادر به اعمال تغییرات به روی بینی می باشد.
  • عمل بینی به روش بسته : در جراحی بینی بسته ، برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و پوست بینی با دستگاهی مخصوص از ساختار بینی فاصله می گیرد. این جراحی به دلیل محدودیت دید جراح اولویت دوم جراحان بینی می باشد؛ همچنین عمل زیبایی بینی بسته تنها مناسب افرایست که دارای مشکل خاصی خصوصا در نوک بینی خود نیستند.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button