تغییر فرم بینی و زیباتر شدن فرم بینی در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است و متقاضیان زیادی در این راستا اقدام به عمل بینی می کنند. نوع بینی نیز در فرم دهی بینی و نتیجه نهایی تاثیردارد. به دلیل تاثیر نوع بینی در فرم دهی بینی ، نتیجه رینوپلاستی در تمامی افراد یکسان نمی شود. کسب نتیجه ایده آل از جراحی بینی ارتباط مستقیمی با نوع بینی ندارد ، نوع بینی نیز بی تاثیر نیست اما مهارت بهترین دکتر عمل زیبایی بینی مهم تر است. برای انجام عمل بینی تهران ،  جراح بینی انتخابی شما باید مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند با توجه به نوع و ساختار بینی از بهترین تکنیک استفاده کند و بهترین فرم را به بینی بدهد. با ما در این مقاله از سایت دکتر محمد رضا سماواتی فرد بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی تهران همراه باشید تا در ابتدا در رابطه با عمل زیبایی بینی اطلاعات مفید و جامعی را در اختیار شما قرار دهیم و سپس در رابطه با بهترین جراح بینی تهران صحبت کنیم.

 

عمل بینی تهران

 

بینی که پوست نازکی داشته باشد یا در اصطلاح استخوانی باشد برای فرم دهی بینی مناسب تر است ولی بینی هایی که ضخامت پوست شان زیاد است یا در اصطلاح گوشتی هستند نیز می توانند فرم زیبایی داشته باشند در صورتی که جراح بینی ماهر ، بینی گوشتی را جراحی کند. بد فرم بودن بینی باعث می شود تا از زیبایی چهره کاسته شود و کاهش زیبایی در اعتماد به نفس افراد تاثیر منفی دارد و از نظر روانی فشار زیادی به فرد متحمل می شود. در کل عمل بینی تهران یا دیگر شهر های ایران با هدف بهبود فرم بینی و افزایش زیبایی چهره یا بهبود عملکرد بینی انجام می شود.

یک نتیجه ایده آل یا عدم نتیجه ایده آل از جراحی دماغ بستگی به میزان مهارت پزشک دارد به همین دلیل تنها دلیلی که عمل بینی در تهران را با عمل دماغ در شهرهای دیگر متمایز می سازد میزان مهرات بهترین دکتر عمل دماغ تهران است. در تمام دنیا جراحان بینی از روش باز یا روش بسته ، رینوپلاستی را انجام می دهند بنابراین تکنیک اصلی جراحی بینی متفاوت نمی باشد.

 

 

بهترین جراح بینی برای عمل کردن بینی

در مورد جراحی بینی واکنش های منفی و مثبت زیادی وجود دارد. همچنین نظریات بسیار متفاوتی در بین مردم شنیده می شود. شنیدن جملات منفی بر روی متقاضیانی که استرس و ترس دارند منجربه پشیمانی می شود  اما متقاضیان عمل بینی تهران باید بدانند که بروز عوارض بستگی به مهارت جراح بینی دارد و اگر در انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی تهران دقت نمایند دچار عوارضی نخواهند شد.

دکتر بینی خوب با توجه به شرایط جسمی فرد نکات مراقبتی و تجربه هایی که در طی سال ها به دست آورده است را در اختیار فرد قرار می دهد و همین امر از بروز عوارض جلوگیری می کند و پس از جراحی کردن دماغ ، بیمار هیچ گونه عارضه ای را تجربه نخواهد کرد.

انواع عمل های زیبایی بینی

 •  طبیعی : گاهی افراد تنها می خواهند ایرادات بینی خود را برطرف کنند و نمی خواهند تغییری در ظاهر بینی خود ایجاد نمایند، مناسب ترین نوع عمل زیبایی دماغ برای این افراد، جراحی بینی طبیعی می باشد. در جراحی دماغ ، زاویه نوک بینی و لب بالا حدود 95 درجه است و بینی هیچ قوسی ندارد.
 • فانتزی : به بینی های فانتزی اصطلاحا بینی های عروسکی نیز گفته می شود. این نوع بینی ها دارای قوس زیبایی هستند، از این رو نوک بینی سر بالا می باشد. هرچه قوس بینی بیشتر باشد نوک بینی سر بالا تر خواهد شد. البته توجه داشته باشید که انتظار معقولانه ای از بهترین دکتر عمل بینی تهران داشته باشید؛ بعنوان مثال بینی های فانتزی و خیلی کوچک تناسبات صورت بزرگ را از بین می برند.

 

عمل بینی تهران

 

 •  نیمه فانتزی : جراحی کردن بینی به فرم نیمه فانتزی حالتی بین بینی های فانتزی و طبیعی می باشد. افرادی که نه خواستار بینی های طبیعی هستند و نه می خواهند قوس زیادی در بینی خود داشته باشند، بهترین کاندید برای انجام عمل بینی تهران با فرم فانتزی  هستند.
 •  ترمیمی : چنانچه فرد از نتیجه و فرم نهایی جراحی کردن بینی خود راضی نباشد یا به دلیل کم تجربگی جراح بینی دچار مشکلات تنفسی شده باشد ، اقدام به جراحی بینی ترمیمی می کنند. لازم به ذکر می باشد برای انجام عمل دماغ ترمیمی باید حداقل یکسال از جراحی زیبایی بینی اولیه گذشته باشد. همچنین جراحی ترمیمی بینی پیچیده تر است ، بنابراین هزینه آن نسبت به جراحی دماغ اولیه بیشتر می باشد.

به طور کلی لازم به ذکر می باشد افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند بهترین کاندید برای انجام انواع فرم طبیعی ،  فانتزی و  نیمه فانتزی می باشند.

 

 

عمل زیبایی بینی قادر به درمان چه مشکلاتی است؟

 • اندازه بینی و توازن آن نسبت به صورت
 • پهنای بینی در قسمت پل یا اندازه و موقعیت سوراخ های بینی
 • طبق گفته های بهترین دکتر عمل بینی تهران ، رینوپلاستی قادر است نیمرخ بینی دارای قوز آشکار یا فرو رفتگی هایی بر روی پل بینی را درمان کند.
 • نوک بینی بزرگ یا گوشتالو، آویزان، رو به بالا یا عقابی
 • سوراخ های بینی بزرگ، پهن یا رو به بالا

رفع عدم تقارن بینی با عمل بینی تهران

اگر شما به دنبال ایجاد تقارن بیشتر در بینی خود هستید، به خاطر داشته باشید که صورت همه افراد تا حدی نامتقارن است. هر چند هدف خلق توازن صورت و تناسب صحیح است ولی نتایج به دست آمده نیز نمی تواند تقارن صد در صدر در صورت را ایجاد کند.

مشاوره اولیه قبل از جراحی بینی تهران

در طول مشاوره اولیه پزشک طرح سفارشی را به منظور ارتقا دادن ویژگی های فیزیکی بینی و ناحیه صورت تعیین می نماید. اهداف و تمایلات شما در نظر گرفته شده و به دغدغه های شما پاسخ داده می شود. حتماً کلیه سوالات خود را در جلسه مشاوره از بهترین دکتر عمل بینی تهران بپرسید.

 

 

عمل زیبایی بینی زنان

تفاوت هایی بین بینی مردان و زنان وجود دارد. به طورکلی، بینی زنان کوچک تر بوده و در مقایسه با بینی مردان اندکی رو به بالاتر است. شکل بینی بیشتر بر اساس نسبت ها تعیین می شود و اندازه چانه و پیشانی مستقیماً بر روی چگونگی ارزیابی بینی تاثیر دارد. یک چانه قوی و پیشانی برجسته برای ایجاد توازن و هارمونی در صورت به بینی بزرگ تری نیاز دارد. از سوی دیگر، چانه ضعیف باعث می شود که بینی بزرگ تر بنظر برسد. در برخی موارد جراحی بزرگ کردن چانه برای ایجاد توازن در کل صورت و بهبود زیبایی آن سودمند می باشد.

جراحی زیبایی بینی مردان

بینی مردانه در مقایسه با بینی زنانه بزرگ تر می باشد. این تا حدودی به تمایل مردان به بزرگ تر بودن بینی در مقایسه با زنان وابسته است. هر چند کوچک کردن قوز موجود بر روی پل بینی در مردان نیز بسیار رواج دارد ولی در مردان در هنگام برداشتن قوز بینی،  بخش پشتی آن از نظر اندازه کوچک نمی شود. همچنین از آنجایی که قد مردان معمولاً در مقایسه با زنان بلند تر است، مقدار چرخش رو به بالای در مردان به طور میانگین تا ده درجه کاهش می یابد. از همین رو شما باید در زمان انتخاب بهترین دکتر عمل بینی تهران دقت بسیار زیادی داشته باشید و پزشکی را برگزینید که تبحر ، تجربه و تخصص بسیار زیادی داشته باشد.

فیلم عمل بینی توسط بهترین جراح بینی تهران

 

کاندیدای ایده آل رینوپلاستی

رینوپلاستی که در اصطلاح عام تحت عنوان عمل بینی یا عمل دماغ نیز شناخته می شود، یک روند جراحی بینی تهران برای درمان و بازسازی بینی، بهبود عملکرد بینی و ارتقاء جنبه های زیبا شناختی این اندام می باشد.

مشکلات رایجی در بینی وجود دارد که قابل درمان است. قوز بینی، بینی آیزان، بینی صاف، بینی پهن، نوک بینی پهن، بینی کج، بینی کوتاه، بینی بزرگ، همگی ویژگی هایی هستند که نیاز به اصلاح دارند؛ افراد دارای این نوع مشکلات بینی، که خواهان بهبود این مشکلات در بینی خود هستند، کاندیدای خوبی برای عمل بینی تهران محسوب می شوند.

به طور کلی، افراد داوطلب برای این روند که یکی از مشکلات فوق در بینی آن ها وجود دارد باید دارای سلامت عمومی خوبی باشند. آن ها نباید به یک بیماری تهدید کننده یا یک مشکل سلامت دچار باشند. همچنین بیماران سیگاری درمعرض خطر عوارض جانبی بیشتری قرار دارند و به همین دلیل باید استعمال سیگار را مدت ها قبل و بعد از جراحی بینی تهران ترک کنند.

انواع روش های عمل بینی تهران

 •  باز : در جراحی زیبایی بینی باز ، برش های کوچکی در ناحیه بین دو سوراخ بینی ( کلوملا ) ایجاد می شود و پوست بینی از ساختار بینی جدا خواهد شد و دکتر عمل زیبایی بینی تهران به راحتی قادر به اعمال تغییرات به روی بینی می باشد.
 • بسته : در جراحی بینی تهران به روش بسته ، برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و پوست بینی با دستگاهی مخصوص از ساختار بینی فاصله می گیرد. عمل زیبایی بینی به روش بسته به دلیل محدودیت دید جراح اولویت دوم جراحان بینی می باشد؛ همچنین عمل بینی بسته تنها مناسب افرایست که دارای مشکل خاصی خصوصا در نوک بینی خود نیستند.

 

 

درصد مرگ در عمل بینی تهران

خیلی از افرادی که به دلیل برخوداری از مشکلات تنفسی اقدام به انجام عمل زیبایی بینی می کنند ، این سوال را که چقدر احتمال دارد در حین انجام جراحی زیبایی بینی جان خود را از دست بدهیم را از پزشک خود می پرسند. بیشتر آنان به دلیل ترس از داروی بیهوشی و نداشتن اطلاعات کافی این سوال را می پرسند. در ابتدا باید بگویم که عمل زیبایی بینی چه در تهران یا چه در شهر های دیگر کشور عزیزمان توسط یک جراح زیبایی بینی مجرب ، متبحر و متخصص انجام شود هیچ عارضه ای را از جمله مرگ به دنبال ندارد ، چرا که همانند عمل قلب پیچیده و سخت نبوده و بسیار ساده می باشد. البته همانطور که گفتیم اگر این فرایند توسط یک دکتر عمل بینی تهران خبره ، مجرب و متبحر انجام شود ، چرا که در صورت مراجعه به شخص تازه کار یا بدون تبحر احتمال اینکه وی به دلیل نداشتن تجربه یا عوامل دیگر موجب بروز خطای پزشکی و در نتیجه مرگ شود بسیار زیاد است.

در شهر تهران نیز خوشبختانه به دلیل اینکه پزشکان از تجهیزات جدید و با کیفیت در اتاق عمل استفاده می کنند احتمال بروز چنین رخ دادی صفر یا حتی منفی نیز می باشد. اما با این وجود نیز شما باید در زمان انتخاب یک جراح رینوپلاستی خوب چه در تهران و چه در شهر های دیگر دقت کنید و از سر خوشحالی و ذوق پزشکی را انتخاب نکنید. اگر نمی دانید چگونه باید یک جراح دماغ خبره و مجرب را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنید توصیه می کنیم سری به مقاله بهترین جراح بینی تهران بزنید. امیدواریم با افزایش تجربه و تخصص پزشکان و همچنین انتخاب درست بیماران درصد مرگ را در حین انجام جراحی بینی در تمامی شهر های ایران کاهش داد و به صفر رساند.