01 نوامبر

عمل بینی تهران

عمل بینی تهران

عمل بینی تهران : تغییر فرم بینی و زیباتر شدن فرم بینی در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است و متقاضیان زیادی در این راستا اقدام به عمل بینی می کنند.

نوع بینی نیز در فرم دهی بینی و نتیجه نهایی تاثیردارد.

به دلیل تاثیر نوع بینی در فرم دهی بینی ، نتیجه رینوپلاستی در تمامی افراد یکسان نمی شود .

کسب نتیجه ایده آل از جراحی بینی ارتباط مستقیمی با نوع بینی ندارد ، نوع بینی نیز بی تاثیر نیست اما مهارت جراح بینی مهم تر است .

جراح بینی باید مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند با توجه به نوع و ساختار بینی از بهترین تکنیک استفاده کند و بهترین فرم را به بینی بدهد.

بینی که پوست نازکی داشته باشد یا در اصطلاح استخوانی باشد برای فرم دهی بینی مناسب تر است ولی بینی هایی که ضخامت پوست شان زیاد است یا در اصطلاح گوشتی هستند نیز می توانند فرم زیبایی داشته باشند در صورتی که جراح بینی ماهر ، بینی گوشتی را جراحی کند.

عمل بینی تهران

بد فرم بودن بینی باعث می شود تا از زیبایی چهره کاسته شود و کاهش زیبایی در اعتماد به نفس افراد تاثیر منفی دارد و از نظر روانی فشار زیادی به فرد متحمل می شود .

در کل عمل بینی با هدف بهبود فرم بینی و افزایش زیبایی چهره یا بهبود عملکرد بینی انجام می شود.

یک نتیجه ایده آل یا عدم نتیجه ایده آل از عمل بینی بستگی به میزان مهارت جراح بینی دارد به همین دلیل تنها دلیلی که عمل بینی تهران را با عمل بینی در شهرهای دیگر متمایز می سازد میزان مهرات جراح بینی تهران است .

در تمام دنیا جراحان بینی از روش باز یا روش بسته ، رینوپلاستی را انجام می دهند بنابراین تکنیک اصلی جراحی بینی متفاوت نمی باشد .

جراح بینی

در مورد جراحی بینی واکنش های منفی و مثبت زیادی وجود دارد .

همچنین نظریات بسیار متفاوتی در بین مردم شنیده می شود .

شنیدن جملات منفی بر روی متقاضیانی که استرس و ترس دارند منجربه پشیمانی می شود  اما متقاضیان رینوپلاستی بایدب دانند که بروز عوارض بستگی به مهارت جراح بینی دارد و اگر در انتخاب جراح بینی دقت نمایند دچار عوارضی نخواهند شد .

جراح بینی خوب با توجه به شرایط جسمی فرد نکات مراقبتی و تجربه هایی که در طی سال ها به دست آورده است را در اختیار فرد قرار می دهد و همین امر از بروز عوارض جلوگیری می کند و پس از رینوپلاستی ، بیمار هیچ گونه عارضه ای را تجربه نخواهد کرد .

دکتر محمدرضا سماواتی فرد – متخصص گوش و حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت

( تزریق بوتاکس , جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی )

درباره نویسنده

دکتر محمدرضا سماواتی فرد
متخصص گوش و حلق و بینی ، جراح زیبایی بینی و صورت

پاسخ

چهارده + بیست =