دکتر زیبایی بینی در تهران

بهترین دکتر زیبایی بینی در تهران

دکتر زیبایی بینی در تهران : حفظ عملکرد صحیح بینی و زیبا بودن فرم بینی پس از جراحی بینی از حائز اهمیت است و این عوامل ارتباط مستقیم با مهارت جراح زیبایی بینی دارند.

بنابراین برای کسب نتیجه عالی از جراحی زیبایی بینی نیاز است که متقاضیان جراحی بینی یک جراح بینی خوب و ماهر را انتخاب کنند.

انتخاب جراح بینی روش های بسیار متفاوتی دارد به همین دلیل برخی از متقاضیان دچار سردرگمی می شوند و نمی دانند کدام روش برای انتخاب جراح بینی مناسب تر است .

انتخاب جراح بینی بسیار مهم است زیرا عدم مهارت جراح بینی باعث بروز عوارض و میزان مهارت بالای جراح بینی باعث جلوگیری از بروز عوارض می شود .

برای انتخاب جراح بینی بهترین روش مشاهده نمونه کارها می باشد زیرا می توانید از میزان مهرات جراح بینی آگاه شوید.

دکتر محمدرضا سماواتی فرد یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی در تهران هستند که نمونه کارهای ایشان می تواند مدرک واضحی برای اثبات مهارت شان باشد .

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سماواتی می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام مراجعه کنید.

دکتر زیبایی بینی در تهران

انتخاب بهترین دکتر زیبایی بینی

جراح زیبایی بینی باید با استانداردهای زیبایی نیز آشنا باشد تا بتواند بینی را به خوبی فرم دهد و باعث زیباتر شدن چهره شود .

برخی از متقاضیان برای انجام جراحی زیبایی بینی عجله دارد و همین امر باعث می شود تا برای انتخاب جراح بینی به یک پرس و جوی ساده کفایت می کنند .

اما عمل جراحی بینی ، با زیبایی چهره و عملکرد بینی ارتباط مستقیم دارد و متقاضیان باید سعی کنند تا جراح بینی ماهری را انتخاب کنند.

یک جراح بینی خوب قبل از انجام  جراحی زیبایی بینی نظر بیمار را در مورد فرم بینی می پرسد تا بینی را نزدیک به فرم خواسته شده بیمار جراحی کند.

البته برخی از بیماران توقعات نامعقولی در ارتباط با فرم بینی دارند که در چنین مواقعی جراح بینی با یک مشاوره صحیح باعث اصلاح توقعات نامعقول بیماران می شود .

هزینه جراحی زیبایی بینی

 دستمزد جراح زیبایی بینی بخش اصلی هزینه رینوپلاستی  یا جراحی بینی است  و دیگر عواملی که در تعیین هزینه موثر هستند ، هزینه های بیمارستان ، هزینه خرید داروها و هزینه انجام آزمایشات است .

جراحی بینی برای هر فرد هزینه یکسانی نخواهد داشت زیرا جراح زیبایی بینی دستمزد دریافتی خود را با توجه به ساختار بینی و مشکلی که باید برطرف شود اعلام می کند.

Call Now Button