دکتر جراح بینی

بهترین دکتر جراح بینی

دکتر جراح بینی : هدف از جراحی زیبایی بینی ، بهبود ظاهر بینی می باشد به همین دلیل فرم بینی جراحی شده اهمیت بسیار بالایی دارد .

اگر متقضایان رینوپلاستی در انتخاب جراح بینی دقت کنند و جراح متخصصی را انتخاب کنند قطعاً نتیجه ای ایده آلی را کسب خواهند کرد .

زیبا بودن فرم بینی در افزایش زیبایی صورت تاثیر زیادی دارد ولی فقط زیبابودن فرم بینی عمل شده کفایت نمی کند و پس از عمل بینی باید عملکرد صحیح بینی نیز حفظ شده باشد .

بهترین دکتر جراح بینی به خوبی می داند بینی را چگونه و با چه تکنیکی جراحی کند تا بیمار دچار کوچک ترین عارضه ای نشود.

برخی از متقاضیان به علت نا آگاهی و تحقیق نکردن جراح بینی متخصصی را انتخاب نمی کنند و بعد از رینوپلاستی از فرم بد بینی و عملکرد تنفسی بینی شکایت دارند .

بنابراین اگر نمی خواهید دچار پیشمانی شوید ، باید در ابتدا یک جراح متخصص را برای عمل جراحی بینی انتخاب کنید .

دکتر جراح بینی

ویژگی های دکتر جراح بینی

  • مهم ترین خصوصیت ، وجدان کاری است اگر جراح بینی وجدان کاری داشته باشد تمامی نکات را به طور صادقانه به بیمار می گوید .
  •  وجدان کاری داشتن و صادق بودن با بیمار باعث می شود تا جراح بینی تمام نکات را به بیمار بگوید و در صورتی که  انجام رینوپلاستی به نفع بیمار نباشد ، این موضوع را از او مخفی نکند و به فکر منفعت مالی خود نباشد .
  • صبور و با حوصله باشد تا تمام اقدامات قبل از عمل بینی و بعد ازعمل بینی را به بیمار توضیح دهد و پاسخ سوالات بیمار را با خوش رویی پاسخ دهد .
  •  برخی از بیماران به دلیل ترس یا نوع بینی ، سوالات بسیار زیادی دارند و در چنین شرایطی تنها صبور بودن و خوش رو بودن جراح بینی می تواند ازاسترس آن ها بکاهد .
  • با استانداردهای زیبایی آشنا باشد تا بینی را متناسب با دیگر اجزای چهره جراحی کند.
  • آزمایش های لازم را برای بیمار تجویز کند ، مطلع شدن از وضعیت جسمی بیمار و پرسیدن سوالات مرتبط درباره ی حساسیت های غذایی ، داروئی و سوابق بیماری باعث می شود تا اقدامات لازم با توجه به شرایط بیمار تهیه شود.

هزینه جراحی بینی

عمل جراحی بینی قیمت های متغیری دارد زیرا هزینه با توجه به نوع بینی و مشکل بینی تعیین می شود .

به همین دلیل جراح بینی قبل از راینوپلاستی ، بینی بیمار را بررسی کرده و سپس هزینه نهایی را اعلام می کند .

Call Now Button