بهترین جراح پلاستیک بینی در تهران کیست؟

جراح پلاستیک بینی در تهران : جراحی بینی باید توسط یک فرد ماهر و متخصص انجام شود به همین دلیل اکثریت افراد به دنبال یک جراح پلاستیک بینی هستند .

انتخاب یک فرد نامناسب برای انجام جراحی بینی یا رینوپلاستی می تواند عوارض بسیار سختی را در پی داشته باشد .

برخی از این عوارض مانند خونریزی و مشکلات تنفسی هستند که هر دو مشکلات بسیاری را برای فرد به وجود می آورند .

جراح پلاستیک بینی در تهران

جراحی پلاستیک بینی

منظور از جراحی پلاستیک بینی تمام جراحی هایی است که مرتبط با بینی می باشد .

یک جراح پلاستیک بینی می تواند مشکلات ظاهری و عملکردی بینی را درمان نماید .

بنابراین جراح پلاستیک بینی شامل جراحی زیبایی بینی و جراحی درمانی بینی می شود.

هدف از انجام جراحی پلاستیک بینی بهبود است و به هیچ عنوان بیمار نباید پس از جراحی بینی دچار مشکلی باشد .

در جراحی زیبایی بینی دیده شده است که بیماران از فرم بینی پس از عمل زیبایی بینی راضی نبوده اند و تمایل به انجام جراحی ترمیمی بینی دارند .

 

 

اگر می خواهید از فرم بینی رضایت داشته باشید و مجبور به انجام عمل بینی ثانویه نشوید توصیه ما با شما انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر است .

زیرا مهارت جراح بینی مهم ترین عامل در بروز یا عدم بروز عوارض است .

همچنین یک جراح بینی خوب و ایده آل به خوبی می تواند بینی را با توجه به دیگر اجزای چهره بیمار فرم دهد تا بیمار از فرم بینی رضایت کامل داشته باشد .

دکتر محمدرضا سماواتی فرد ، جراح پلاستیک بینی در تهران ، دوره های تخصصی جراحی بینی را گذرانده اند و به خوبی می توانند مشکلات بینی شما  را اصلاح نمایند .

مشاهده نمونه کارهای دکتر سماواتی فرد اثباتی برای مهارت ایشان است .

 

 

فرم دهی بینی

بینی هربیمار ساختار متفاوتی دارد زیرا ساختار صورت هر فرد همچنین مولفه های فرهنگی – اجتماعی و حس زیبایی در محیط اطراف آن ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین، نه تنها ساختار صورت و بینی بیمار بلکه همه این فاکتورها قبل از رینوپلاستی باید درنظر گرفته شود.

جراحی بینی طبیعی مفهومی است که از یک فرد به فرددیگر به دلیل خواسته ها و کانتور صورت متفاوت است. برای داشتن بینی طبیعی بعد از جراحی معیارهایی مانند تقارن و عملکرد باید رعایت شود. بینی باید با صورت متناسب باشد و عملکرد آن دچار مشکل نباشد.

رینوپلاستی طبیعی بر حفظ غضروف بینی، استخوان و بافت نرم، ایجاد کانتور متناسب با صورت متمرکز است. جذاب ترین بینی آن است که مناسب صورت شما باشد. باید هماهنگی صورت و بینی فرد را نسبت به خود آن شخص درنظر گرفت. پس شناختن آناتومی ساختار بینی مهم است. برای داشتن بینی طبیعی معیارهایی ازقبیل تقارن، تناسب، هارمونی و عملکرد باید رعایت شود.

زیبایی بینی و تطابق آن با استانداردهای جهانی هدف جراحی است. درست است که برخی معیارها درساختار صورت و بینی وجود دارد که برای زیبا و جذاب بودن درطول تاریخ مورد توجه قرارگرفته است، اما بینی باید با اجزای صورت هر فرد سازگارباشد

جراحی بینی شامل مراحل برنامه ریزی، آماده سازی و بهبودی است.

تعیین بهترین زمان جراحی نیاز به ملاحظات زیر دارد:

  • رسیدن به بلوغ جسمی:

جراحی باید بعد از رشد کامل بینی انجام شود و نه قبل از آن. توجه داشته باشید که ممکن است به رشد کامل خود رسیده باشد اما رشد اجزای سازنده هنوز ادامه دارد.

رسیدن به بلوغ روانشناختی :

برخی از افراد سریع تصمیم می گیرند و بلافاصله پشیمان می شوند. چنین فردی باید پس از رسیدن بلوغ ذهنی و اعتماد به نفس اقدام به جراحی کند.

 

 

تعریف انتظارات واقع بینانه :

برنامه ریزی برای جراحی بینی بسیار ساده به نظر می رسد. اگر در بینی خود مشکلی دارید که می خواهید آن را اصلاح کنید، بنابراین برای مشاوره با جراح متخصص تاریخی را در تقویم مشخص می کنید. به نظر بسیار آسان است، اما همه چیز نیست، به خصوص برای شما به عنوان بیمار.

هر زمان که بخواهید با جراحی تغییرات زیبایی را انجام دهید، باید به فاکتور مهم دیگری توجه کنید: انتظارات شما از جراحی. اولین قدم این است که بدانید چه نتیجه ای از جراحی بینی به دست آورید.

نتایج جراحی بینی می تواند به همان اندازه که می خواهید ظریف یا چشمگیر باشد. بعضی از بیماران می خواهند بینی کوچکتر یا بزرگتر داشته باشند. بهبود تنفس، تغییر اندازه سوراخ های بینی، اصلاح آسیب یا از بین بردن قوز نیز از مواردی است که بیماران از جراحی انتظار دارند.

البته همه این تغییرات برای هر بیمار مناسب نیست. تقارن و تناسب صورت و بینی بهترین وجه تغییرات مناسب با نیازهای آن ها را تعیین می کند. به انتظاراتی که از عمل جراحی خود دارید باید ویژگی های موجود شما را در نظر بگیرد تا نتایج شما تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد.

جراحی بینی استخوانی مردانه

مردان اغلب با ظاهرشان قضاوت می شوند. بینی درمرکز صورت قراردارد و اولین عضوی است که چشم برآن متمرکز می شود.

بینی بزرگ یا افتاده می تواند چهره جذاب را ازمردان کمرنگ کند. رینوپلاستی مردان آناتومی خاص بیماران مرد و بهترین نتیجه زیبایی دربینی مردانه را درنظرمی گیرد. بینی هر فرد منحصر به چهره اوست و نتیجه جراحی در هرفرد با فرد دیگر متفاوت است. جراحی رینوپلاستی مردان به دو گروه طبقه بندی میشود: جراحی زیبایی (اصلاح بینی از لحاظ زیبایی شناختی) و جراحی عملکردی (اصلاح تنفس). مردان به رفع مشکلات تنفسی توجه دارند که با رینوپلاستی عملکردی برطرف می شود. در بسیاری از موارد، جراحی بینی هم جنبه زیبایی دارد و هم عملکردی

هزینه جراحی پلاستیک بینی

مبلغی که جراح پلاستیک و زیبایی بینی برای انجام جراحی پلاستیک بینی دریافت می کند بیشترین بخش هزینه را شامل می شود .

مواردی مانند هزینه های بیمارستان و هزینه های جانبی دیگر نیز بخش اندکی از هزینه را شامل می شوند .

دستمزد جراح بینی با توجه به مشکلی که باید رفع شود تعیین می شود .

گاهی بینی فقط نیاز به جراحی زیبایی بینی دارد ولی گاهی بینی انحراف شدید یا یک بیماری دیگر دارد و برای انجام جراحی بینی نیاز به مدت زمان بیشتری است .

بنابراین جراح پلاستیک بینی هزینه دقیق دستمزد خود را پس از معاینه بیمار اعلام می کند.