بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراح بینی گوشتی در تهران : با توجه به صحبت هایی که در بین مردم وجود دارد ، اکثریت مردم بر این باورند که عمل بینی بر روی بینی های گوشتی دوام زیادی ندارد و پس از مدتی بینی به فرم سابق خود باز می گردد.

افرادی که بینی گوشتی دارند بیشتر از سایر افراد بابت نتیجه جراحی بینی یا فرم بینی بعد از عمل بینی نگرانی دارند.

افرادی که نسبت به جراحی بینی گوشتی جملات منفی زیادی شنیده اند و بسیار حساس شده اند به دنبال بهترین جراح بيني در ایران هستند تا دغدغه فکری که در مورد نتیجه راینوپلاستی دارند رفع شود .

افرادی که بینی گوشتی دارند در انتخاب جراح بینی دقت بیشتری دارند و سوالات زیادی نیز درباره نتیجه جراحی بینی ، فرم بینی بعد از عمل و غیره دارند.

این افراد به دلیل جملاتی که می شنوند مانند عمل بینی برای کسانی که بینی استخوانی دارند بهتر از افرادی است که بینی گوشتی دارند ، کمی نسبت به جراحی زیبایی بینی سرد می شوند ولی باید آگاه باشند که بهترین راه مشاوره با یک جراح بینی خوب است.

جراح بینی گوشتی در تهران

خصوصیات جراح بینی خوب

برای جراح راینوپلاستی ماهر سلامت جسمی بیمار بسیار مهم است بنابراین تمام آزمایش های لازم را تجویز می کند و سوالات مورد نیاز را از بیمار میپرسد.

برای جراح بینی خوب رضایت بیمار اولویت مهمی دارد و با توجه به فرم بینی بیمار به او می گوید که با توجه به گوشتی بودن بینی ، فانتزی یا عروسکی شدن بینی مانند بیمارهایی که بینی استخوانی دارند نمی شود و کمی تفاوت دارد.

تمام مشاوره های لازم در مورد فرم بینی بعد از جراحی زیبایی بینی را به بیمار می گوید و او را آگاه می کند.

افرادی که بینی گوشتی دارند و جملات اشتباه و منفی زیادی شنیده اند نیاز به مشاوره و راهنمایی خوبی دارند بنابراین جراح بینی باید صبر و حوصله زیادی داشته باشد.

درک درستی از استاندارها و معیارهای زیبایی داشته باشد تا موجب رضایت بیمار از فرم بینی شود.

جراحی زیبایی بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی با لیزر نیز مانند جراحی بینی با لیزر دروغ تبلیغاتی است و در عمل چنین چیزی ممکن نیست .

جراحی زیبایی بینی در چند دهه اخیر پیشرفت های بسیار چشم گیری داشته ولی همچنان لیزر در جراحی بینی جایی ندارد .

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه جراحی زیبایی بینی پس از معاینه بیمار و مشکلاتی که باید رفع شود تعیین می شود بنابراین بهتر است برای تعیین هزینه ،  بیمار معاینه شود.