03 فوریه

جراح بینی عالی

جراح بینی عالی

جراح بینی عالی : انتخاب یک جراح بینی عالی از سوی متقاضیان امری طبیعی است زیرا هر فردی با هدف اصلاح فرم بینی اقدام به جراحی می کند.

تمامی متقاضیان می دانند که برای کسب یک نتیجه ایده آل از جراحی زیبایی بینی ، نیازمند یک جراح بینی خوب و ایده آل هستند.

در نتیجه تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین راینولوژیست را انتخاب کنند تا علاوه بر دستیابی به فرم زیبای بینی ، از بروز عوارض نیز در امان بمانند.

برخی از متقاضیان به دلیل عجله برای انجام عمل بینی یا عدم آگاهی ، فرم نامناسبی را برای راینوپلاستی انتخاب می کنند که این امر با مشکلات بسیاری اعم از چسبندگی بینی ، کج بودن فرم بینی ، اختلالات تنفسی و غیره همراه است.

در ادامه مقاله نکاتی را ذکر می کنیم تا به متقاضیان جراحی بینی در راستای انتخاب جراح بینی کمکی کرده باشیم.

جراح بینی عالی

بهترین جراح بینی کیست ؟

با توجه به جراحان حاذق بسیاری که در زمینه رینوپلاستی فعالیت می کنند نمی توانیم به طور دقیق ذکر کنیم که چه کسی بهترین است.

بهترین جراح بینی لقب فردی است که در زمینه راینوپلاستی تبحر بالایی دارد و اکثریت بیماران پزشک از عمل بینی نتیجه رضایت بخشی کسب کرده اند.

بنابراین میزان مهارت است که جراحان بینی را از یکدیگر متمایز می سازد.

همچنین از نظر برخی از متقاضیان ، بهترین جراح بینی فردی است که بتواند بینی را به طور فانتزی جراحی کند ولی از نظر برخی از دیگر از افراد، بهترین جراح بینی فردی است که بتواند بینی را به طبیعی ترین شکل ممکن جراحی کند.

نتیجه میگیریم که نظر و سلیقه بیمار نیز در تعیین بهترین جراح بینی نقش دارد و هر فردی باید با توجه به سلیقه خود به دنبال جراح بینی مدنظرش باشد.

جراح بینی عالی چه خصوصیاتی دارد ؟

  • مهارت بالا
  • دارا بودن مدرک تخصصی
  • خوش برخود بودن
  • آشنایی با معیارهای زیباشناختی و استانداردهای زیبایی
  • اهمیت به سلیقه بیمار
  • بررسی وضعیت بیمار از نظر روحی و جسمی
  • تجویز تمام آزمایشات مورنیاز
  • ملاقات با بیمار در جلسه مشاوره پیش از جراحی بینی

مهم ترین ویژگی یک جراح بینی ، اهمیت به سلامتی بیمار می باشد زیرا برخی از بیماران به دلیل بیماری یا وسواس بیش از اندازه ، کاندید مناسبی برای رینوپلاستی نیستند و در چنین شرایطی نیاز است که جراح بینی ، فرد را از انجام رینوپلاستی منصرف کند.

به طور کلی ، پیشنهاد می شود تمام متقاضیان جراحی بینی از انتخاب عجولانه جراح بینی پرهیز کنند و به خوبی برای انتخاب راینولوژیست تحقیق کنند.

 

دکتر محمدرضا سماواتی فرد – متخصص گوش و حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت

( تزریق بوتاکس , جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی )

درباره نویسنده

پاسخ

5 + دو =