27 سپتامبر

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : برای کسب نتیجه دلخواه از نتیجه جراحی بینی نیاز است که یک جراح بینی خوب را انتخاب کنید.

مهم ترین موردی که در طی انجام جراحی بینی باید به آن توجه شود حفظ عملکرد طبیعی بینی است تا مشکلات تنفسی برای بیمار به وجود نیاید .

همچنین علاوه بر حفظ عملکرد بینی ، بینی باید فرم زیبایی نیز داشته باشد زیرا بد فرم بودن بینی نظرات منفی را به دنبال دارد و همین امر بر روی روحیه فرد تاثیرات منفی می گذارد .

مشکلات ناشی از جراحی بینی اولیه را می توان با انجام جراحی بینی ترمیمی رفع نمود ولی به علت هزینه بالاترجراحی بینی ترمیمی بهتر است هنگامی که برای اولین بار اقدام به جراحی بینی می کنید یک جراح بینی خوب و ایده آل را انتخاب کنید تا مجبور به انجام جراحی مجدد بینی نشوید .

تفاوت مهمی که بین جراح بینی تهران ، جراح بینی تبریز و دیگر جراحان بینی وجود دارد میزان مهارت جراح بینی است .

جراح بینی تهران

ویژگی بهترین جراح بینی

آشنایی با معیارهای زیبایی و ایجاد تناسب مناسب بین بینی و چهره ، زیرا تناسب بینی با دیگر اجزای چهره است که منجربه افزایش زیبایی می شود .

صبور بودن و پاسخگویی دقیق به تمام سوالات متقاضی جراحی بینی ، زیرا برخی از متقاضیان به دلیل استرس و ترس سوالات زیادی دارند که پاسخ گویی دقیق به سوالات می تواند در روحیه و کاهش استرس آن ها موثر باشد .

تجویز تمام آزمایشات موردنیاز برای مطلع شدن از وضعیت کنونی بیمار، زیرا کسب اطلاعات مورد نیاز از وضعیت جسمی و سلامتی بیمار کمک موثری در جلوگیری از بروز عوارض است .

صحبت با بیمار در ارتباط با فرم بینی پس از جراحی بینی ، زیرا برخی از متقاضیان درک واقع گرایانه ای از نتیجه جراحی بینی ندارند و نیاز است قبل از جراحی بینی مشاوره های مورد نیاز در ارتباط با فرم بینی را دریافت کنند.

هزینه جراحی بینی

جراحان بینی دستمزد های متفاوتی برای انجام جراحی بینی دریافت می کنند زیرا میزان مهارت جراح بینی ، موقعیت جغرافیایی و نوع بینی بر روی تعیین هزینه تاثیر گذار است .

پیش از معاینه بینی نمی توان هزینه دقیق را اعلام کرد زیرا نوع بینی و مشکل بینی بر روی هزینه تاثیرگذار هستند .

برخی از جراحان بینی هزینه حدودی جراحی بینی را اعلام می کنند و برای مطلع شدن از هزینه حدودی جراحی بینی می توانید با شماره های مطب تماس بگیرید یا به صفحه رسمی اینستاگرام جراح بینی مراجعه کنید .

هنگام انتخاب جراح بینی به خوبی تحقیق کنید و برای مهارت جراح بینی اهمیت بیشتری از دستمزد او قائل شوید .

یک انتخاب اشتباه می تواند منجربه بروز عوارض و نارضایتی از جراحی بینی شود به همین دلیل در انتخاب جراح بینی نهایت دقت را به کار گیرید .

دکتر محمدرضا سماواتی فرد – متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت

( تزریق بوتاکس , جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی )

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده − 6 =