بهترین جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : برای کسب نتیجه دلخواه از نتیجه جراحی بینی نیاز است که یک جراح بینی خوب را انتخاب کنید. مهم ترین موردی که در طی انجام جراحی بینی باید به آن توجه شود حفظ عملکرد طبیعی بینی است تا مشکلات تنفسی برای بیمار به وجود نیاید.

جراح بینی تهران

همچنین علاوه بر حفظ عملکرد بینی ، بینی باید فرم زیبایی نیز داشته باشد زیرا بد فرم بودن بینی نظرات منفی را به دنبال دارد و همین امر بر روی روحیه فرد تاثیرات منفی می گذارد.

مشکلات ناشی از جراحی بینی اولیه را می توان با انجام جراحی بینی ترمیمی رفع نمود ولی به علت هزینه بالاترجراحی بینی ترمیمی بهتر است هنگامی که برای اولین بار اقدام به جراحی بینی می کنید یک جراح بینی خوب و ایده آل را انتخاب کنید تا مجبور به انجام جراحی مجدد بینی نشوید.

تفاوت مهمی که بین جراح بینی تهران ، جراح بینی تبریز و دیگر جراحان بینی وجود دارد میزان مهارت جراح بینی است.

هزینه جراحی بینی

جراحان بینی دستمزد های متفاوتی برای انجام جراحی بینی دریافت می کنند زیرا میزان مهارت جراح بینی ، موقعیت جغرافیایی و نوع بینی بر روی تعیین هزینه تاثیر گذار است.

پیش از معاینه بینی نمی توان هزینه دقیق را اعلام کرد زیرا نوع بینی و مشکل بینی بر روی هزینه تاثیرگذار هستند. برخی از جراحان بینی هزینه حدودی جراحی بینی را اعلام می کنند و برای مطلع شدن از هزینه حدودی جراحی بینی می توانید با شماره های مطب تماس بگیرید یا به صفحه رسمی اینستاگرام جراح بینی تهران مراجعه کنید.

هنگام انتخاب جراح بینی به خوبی تحقیق کنید و برای مهارت جراح بینی اهمیت بیشتری از دستمزد او قائل شوید. یک انتخاب اشتباه می تواند منجربه بروز عوارض و نارضایتی از جراحی بینی شود به همین دلیل در انتخاب جراح بینی نهایت دقت را به کار گیرید.

جراح بینی تهرانویژگی بهترین جراح بینی

آشنایی با معیارهای زیبایی و ایجاد تناسب مناسب بین بینی و چهره ، زیرا تناسب بینی با دیگر اجزای چهره است که منجربه افزایش زیبایی می شود .

صبور بودن و پاسخگویی دقیق به تمام سوالات متقاضی جراحی بینی ، زیرا برخی از متقاضیان به دلیل استرس و ترس سوالات زیادی دارند که پاسخ گویی دقیق به سوالات می تواند در روحیه و کاهش استرس آن ها موثر باشد .

تجویز تمام آزمایشات موردنیاز برای مطلع شدن از وضعیت کنونی بیمار، زیرا کسب اطلاعات مورد نیاز از وضعیت جسمی و سلامتی بیمار کمک موثری در جلوگیری از بروز عوارض است .

صحبت با بیمار در ارتباط با فرم بینی پس از جراحی بینی ، زیرا برخی از متقاضیان درک واقع گرایانه ای از نتیجه جراحی بینی ندارند و نیاز است قبل از جراحی بینی مشاوره های مورد نیاز در ارتباط با فرم بینی را دریافت کنند.

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود که انتخاب آن به مهارت و سلیقه جراح بینی بستگی دارد. در جراحی بینی به روش باز برش ها در بیرون بینی و در ناحیه کلوملا ایجاد خواهند شد، اما در جراحی بینی بسته برش ها در داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و به بافت بینی آسیب نمی رسد.

 

 

معمولا اولویت جراحان بینی ، جراحی به روش باز است، چرا که در این روش جراح به ساختمان بینی اشراف کامل داشته و احتمال بروز عوارضی چون نامتقارن شدن بینی بسیار کم است.

جراحی بینی ترمیمی

در مواردی که فرد از نتیجه نهایی بینی خود راضی نیست یا به دلیل انتخاب جراح بینی کم تجربه حتی دچار عوارض جانبی شده است، اقدام به جراحی بینی ترمیمی خواهد کرد.

جراح بینی تهران

در جراحی بینی ترمیمی مواردی چون نا متقارنی بینی ، بیش از حد کوچک شدن بینی که ممکن است موجب بروز مشکلات تنفسی شود، بیش از حد سر بالا شدن نوک بینی که تناسب صورت فرد را به هم می ریزد و ایراداتی چون قوز که در جراحی بینی اولیه به طور کامل برطرف نشده است، اصلاح خواهد شد.

لازم به ذکر است بهترین زمان برای انجام جراحی بینی ترمیمی ، یکسال پس از جراحی اولیه می باشد. ممکن است این مدت برای بسیاری از افراد طولانی باشد، اما توجه داشته باشید که برای ترمیم بینی لازم است پوست آسیب دیده بهبود یافته و تورم بینی کم شود، تا مشکلات بینی به طور کامل قابل تشخیص باشد. بنابراین برای این عمل نباید عجله کرد.

البته در مواردی که ایراد بینی جزئی بوده، ممکن است طبق صلاحدید جراح بینی ، در مطب و تحت بیهوشی موضعی و پس از گذشت 6 ماه انجام شود.

هزینه جراحی بینی ترمیمی

به طور کلی جراحی بینی از جمله جراحی های سخت و پیچیده می باشد. زمانی که این جراحی مجددا تکرار گردد، به پیچیدگی آن اضافه خواهد شد. بنابراین هزینه این جراحی به نسبت جراحی بینی اولیه بیشتر خواهد بود.

اهداف جراحی بینی

جراحی بینی با هدف اصلاح ایرادات ظاهری و عملکردی بینی انجام می شود. اگر ایراد بینی تنها از لحاظ ظاهری باشد جنبه زیبایی داشته و اگر در عمل به اصلاح ایرادات عملکردی بینی پرداخته شود ، جنبه درمانی خواهد داشت. جراحی زیبایی بینی را رینوپلاستی و جراحی درمانی بینی ( انحراف بینی ) را سپتوپلاستی می نامند.

در صورتی که در عمل ایرادات ظاهری و عملکردی بینی به صورت همزمان برطرف شود ، به اصطلاح جراحی سپتورینوپلاستی انجام شده است. لازم به ذکر می باشد ، بیمه هزینه جراحی درمانی را پرداخت می کند اما بابت جراحی زیبایی هیچ هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.

اقدامات قبل از جراحی بینی

  • بدیهی است افرادی که قصد انجام جراحی بینی را دارند ، در اولین قدم به دنبال بهترین جراح بینی هستند. هرچه میزان دقت و مهارت جراح بینی بیشتر باشد ، نتیجه عمل نیز ایده آل و زیبا تر خواهد شد.
  • پس از انتخاب جراح خود ، با ایشان حتما در رابطه با انتظاراتی که از جراحی بینی دارید صحبت کرده و مشکلات خود را بیان کنید.
  • همچنین حتما جراح بینی خود را در جریان بیماری و دارو هایی که مصرف می کنید قرار دهید. چنانچه به داروی خاصی حساسیت دارید هم به پزشک خود بگویید.
  • استعمال دخانیات و مصروف مشروبات الکلی سبب گشاد شدن رگ های خونی و پایین آوردن غلظت خون می شوند. در نتیجه در روند عمل مشکل ایجاد کرده و می توانند سبب خونریزی شوند. بنابراین از دو هفته پیش از جراحی خود ، استعمال دخانیات و مصرف الکل را کنار بگذارید.
  • استفاده از دارو های ضد انعقادی همچون آسپرین و وارفارین نیز از 14 روز پیش از رینوپلاستی ممنوع می باشد.
  • از مواد مغذی و مایعات بیشتری مصرف کنید.
  • قبل از عمل حتما استحمام نمایید.
  • شام سبکی میل کنید و از 8 ساعت پیش از عمل چیزی نخورید. در این مدت حتی نوشیدن آب هم ممنوع می باشد.
  • از داشتن لاک ، آرایش و ریش و سبیل خودداری نمایید.