08 نوامبر

جراحی زیبایی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی گوشتی

هنگامی که غضروف های بینی نازک باشند و پوست بینی ضخیم باشد، بینی گوشتی نامیده می شود، در گذشته اکثرا جراحی با موفقیت روبه رو نبود، اما به وسیله تکنیک های جدید دستیابی به موفقیت در جراحی زیبایی بینی گوشتی نیز میسر شده است.

عمل زیبایی بینی گوشتی به چه صورت امکان پذیر است ؟

عمل زیبایی بینی گوشتی مانند عمل زیبایی بینی استخوانی به روش باز و بسته انجام می شود و جراح بینی به وسیله جا به جا کردن غضروف ها شکل مناسبی را در بینی ایجاد می نماید.

کبودی و تورم در جراحی زیبایی بینی گوشتی معمولا بیشتر از عمل زیبایی بینی استخوانی می باشد، اما با گذشت زمان تورم و کبودی از بین رفته و شکل مناسبی در بینی افراد به وجود می آید.

 

عمل زیبایی بینی گوشتی

 

بازگشت عمل زیبایی بینی گوشتی :

در گذشته عمل زیبایی بینی گوشتی شامل تراش دادن غضروف و استخوان بوده و پس از مدتی به دلیل فعل و انفعلات زیر پوستی و داشتن غضروف های ضعیف در بینی گوشتی ، بینی افتاده شده و به اصطلاح به حالت قبل باز می گشت.

اخیراً عمل زیبایی بینی گوشتی با تقویت غضروف و حالت دادن به آن صورت می گیرد و امکان بازگشت بینی گوشتی خیلی کم شده و ممکن است اصلا پیش نیاید.

عمل بینی گوشتی با لیزر :

لیزر اصولا برای برطرف کردن لک های پوست بینی و زخم و اصلاح جوش و آکنه روی سطح بینی مورد استفاده قرار می گیرد و به کار بردن واژه عمل زیبایی بینی گوشتی با لیزر کاربرد تبلیغاتی دارد.

به صورت کلی عمل زیبایی بینی گوشتی با لیزر فقط تغییرات جزئی در پوست بینی ایجاد کرده و نمی تواند استخوان بینی را اصلاح نماید.

هزینه عمل بینی گوشتی :

هزینه عمل زیبایی بینی گوشتی با توجه به نوع بینی متفاوت است و به صورت کلی هزینه عمل های بینی های بزرگ و گوشتی بیشتر است و به عواملی چون دستمزد جراح بینی ، وسایل مصرفی، داروهای مورد نیاز، دستمزد متخصص بی هوشی و تکنسین ها و پرستاران بستگی دارد.

همچنین هزینه جراحی های ترمیمی بینی نسبت به جراحی زیبایی بینی معمولی بیشتر است . برای اطلاع دقیق از قیمت عمل زیبایی بینی می توانید به جراح بینی مورد نظر خود مراجعه تا پس از معاینه دقیق از هزینه ها مطلع شوید.

 

دکتر سماواتی فرد – متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت

(جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی )

درباره نویسنده

پاسخ

9 + 7 =