24 مارس

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : همانطور که می دانید جراحی زیبایی بینی امروزه یکی از پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی می باشد و طرفداران بسیاری را در خانم ها به خود اختصاص داده است، اما فرم نهایی و نوع جراحی بینی همواره یکی از دغدغه های افراد متقاضی جراحی بینی می باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی - 1

انواع جراحی زیبایی بینی

  • جراحی بینی طبیعی : این نوع جراحی مناسب افرادیست که خواستار تغییرات چندانی در بینی خود نیستند و بیشتر در صدد برطرف کردن ایرادات بینی نظیر برداشتن قوز بینی هستند. در جراحی بینی طبیعی ، بینی قوسی ندارد و زاویه نوک بینی تا لب حدود 90 تا 100 درجه می باشد.
  • جراحی بینی فانتزی : در این نوع جراحی فاصله لب بالا تا نوک بینی بیشتر از بینی های طبیعی می باشد و قوس زیبایی در ناحیه پل بینی ایجاد خواهد شد. جراحی بینی فانتزی برای افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند مناسب است.
  • جراحی بینی نیمه فانتزی : جراحی بینی نیمه فانتزی حالتی بین بینی طبیعی و بینی فانتزی می باشد. گاهی افراد نه می خواهند بینی طبیعی و صافی داشته باشند و نه خواستار داشتن بینی فانتزی و عروسکی هستند، بنابراین جراحی بینی نیمه فانتزی بهترین گزینه برای این دسته از افراد می باشد. در این جراحی ، نوک بینی کمی سر بالا و قوس ناچیزی به روی پل بینی قرار دارد.

جراحی بینی نیمه فانتزی بیشتر مناسب افرادیست که دارای بینی استخوانی می باشند. افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند به دلیل داشتن پوست ضخیم ، هنر دست جراح قابل مشاهده نمی باشد.

لازم به ذکر است انتخاب جراح بینی با تجربه در کسب نتیجه مطلوب و ایده آل بسیار تاثیر گذار است، بنابراین برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی ، پس از مشاهده و بررسی نمونه کار های جراح بینی اقدام به جراحی نمایید.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی به فاکتور های مختلفی چون دستمزد جراح و هزینه های جانبی و غیره بستگی دارد که در اولین جلسه مشاوره پس از معاینه مشخص خواهد شد.

 

دکتر سماواتی فرد- متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت ( جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی )

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

درباره نویسنده

پاسخ

16 − 13 =