24 ژوئن

جراحی بینی تهران

جراحی بینی تهران

جراحی بینی تهران : ابتدا قبل از شروع کردن مبحث جراحی بینی تهران بهتر است اطلاعات کوتاهی درباره ی تمام جراحی ها، چه عمل های درمانی چه عمل های زیبایی و پلاستیک در اختیار شما قرار گرفته شود.

باید توجه داشت که جراحی بینی در مردان با جراحی بینی در بانوان کمی تفاوت دارد و جراح بینی باید این تفاوت ها اهمیت دهد.

معیارهای زیبایی در بانوان تفاوت دارد و بیشتر خواستار مدل بینی فانتزی هستند.

همچنین معیارهای زیبایی در آقایان موجب می شود تا آن ها به مدل بینی طبیعی علاقه بیشتری نشان دهند.

جراحی بینی تهران

جراحی بینی تهران : نکته ایی که تمام افراد می بایست به آن توجه کنند این است که قبل از انجام عمل بینی یک جلسه ی مشاوره رفته و یا در سایت های معتبر اطلاعات لازم و ضروری از جمله اقدامات قبل از عمل بینی و یا مراقبت های پس از عمل جراحی بینی را به دست آورند.

این امر سبب کاهش خطرات و آسیب های احتمالی حین عمل بینی یا پس از عمل بینی می شود و در نتیجه با کم کردن این آسیب ها شما می توانید بهترین نتیجه را مشاهده کنید.

همه ی ما می دانیم امروزه بهترین عمل ها در تهران به وسیله ی بهترین متخصصان و جراحان انجام می شود، متقاضیان جراحی های پلاستیک از قبیل جراحی بینی می توانند به راحتی به متخصصان این علم در تهران مراجعه کنند.

دکتر محمدرضا سماواتی فرد ، متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت ، یکی از بهترین عضوهای انجمن جراحان پلاستیک در تهران شناخته شده اند.

جراحی بینی تهران

عمل جراحی زیبایی بینی :

یکی از رایج ترین و شایع ترین عمل های جراحی پلاستیک، عمل جراحی زیبایی بینی است.

این عمل اگر چه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب در میان مردم باب شده، ولی در صورتی که جراحی بینی با همراهی و مشاور یک پزشک و جراح ماهر و با تجربه انجام نشود می تواند بسیاری از عارضه ها و اختلالات موجود در بینی از جمله : افتادگی نوک بینی پس از جراحی، نا متقارن شدن حفره های بینی، و همچنین دیگر اختلالات شایع بینی  را با خود به همراه داشته باشد.

به همین منظور اگر تصمیم به عمل جراحی زیبایی بینی گرفته اید و می خواهید تغییر اساسی در ظاهر خود ایجاد کنید پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی توصیه های زیر را جدی بگیرید و به آن عمل کنید.

  • رفتن به مشاوره قبل از جراحی بینی.
  • رسیدن به سن مناسب برای این عمل.
  • چک کردن وضعیت بدن از لحاظ روحی روانی و در جریان قرار دادن پزشک در خصوص هر بیماری که در شما وجود دارد.

جراحی بینی تهران

جراحی بینی استخوانی

با توجه به اینکه بینی های استخوانی ، استخوان و غضروف بیشتری دارند برای مدل های بینی فانتزی یا بینی عروسکی مناسب تر خواهند بود.

جراحی بینی گوشتی

با توجه به اینکه بینی گوشتی ، گوشت و پوست بیشتری به نسبت غضروف دارد برای مدل بینی طبیعی بهتر خواهد بود.

تفاوتی که این دو جراحی بینی با هم دارند در دوره نقاهت است زیرا بینی های گوشتی به زمان بیشتری برای رفع ورم بینی نیاز دارند .

بنابراین نتیجه نهایی جراحی بینی در بینی های استخوانی کمی زودتر مشاهده می شود و برای مشاهده نتیجه نهایی جراحی بینی در بینی گوشتی باید کمی صبور باشید.

 جراحی بینی تهران

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی بستگی به جراح بینی مورد نظرتان دارد زیرا دستمزد جراح بینی ، روش جراحی بینی ، نوع بینی نیز بر روی هزینه ها تاثیر دارد.

البته برخی از جراحان بینی با توجه به نوع بینی و روش جراحی بینی هزینه های متغیری دارند و برخی دیگر هزینه ثابتی برای جراحی بینی دارند.

جراحی بینی ترمیمی به نسب جراحی بینی اولیه کمی هزینه بیشتری دارد.

در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنید زیرا مهارت جراح بینی مهم ترین عامل ایجاد عوارض جراحی بینی یا عدم بروز عوارض جراحی بینی است.

همچنین مهارت جراح بینی موجب می شود تا فرم بینی بعد از عمل بینی به بهترین نحو ممکن باشد و موجب افزایش اعتماد بنفس بیمار و زیبایی او شود.

همچنین رعایت مراقبت های بعداز عمل بینی موجب می شود تا فرم بینی تحت تاثیر قرار نگیرد و نتیجه همانی شود که انتظار می رود.

دکتر سماواتی فرد– متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت

جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی )

 

 

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

درباره نویسنده

دکتر محمد رضا سماواتی فرد
دکتر محمد رضا سماواتی فرد فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (ورودی سال 78) شروع دوره تخصصی (رزیدنتی) دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 87 رزیدنت برتز دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 90 نفر چهارم بورد کشوری در سال 91 در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن. جراحی بینی | جراح بینی تهران | جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی استخوانی

پاسخ

چهار × یک =