جراحی بینی تهران

عمل جراحی بینی تهران

جراحی بینی تهران : ابتدا قبل از شروع کردن مبحث جراحی بینی تهران بهتر است اطلاعات کوتاهی درباره ی تمام جراحی ها، چه عمل های درمانی چه عمل های زیبایی و پلاستیک در اختیار شما قرار گرفته شود.

باید توجه داشت که جراحی بینی در مردان با جراحی بینی در بانوان کمی تفاوت دارد و جراح بینی باید این تفاوت ها اهمیت دهد. معیارهای زیبایی در بانوان تفاوت دارد و بیشتر خواستار مدل بینی فانتزی هستند. همچنین معیارهای زیبایی در آقایان موجب می شود تا آن ها به مدل بینی طبیعی علاقه بیشتری نشان دهند.

جراحی بینی تهران : نکته ایی که تمام افراد می بایست به آن توجه کنند این است که قبل از انجام عمل بینی یک جلسه ی مشاوره رفته و یا در سایت های معتبر اطلاعات لازم و ضروری از جمله اقدامات قبل از عمل بینی و یا مراقبت های پس از عمل جراحی بینی را به دست آورند. این امر سبب کاهش خطرات و آسیب های احتمالی حین عمل بینی یا پس از عمل بینی می شود و در نتیجه با کم کردن این آسیب ها شما می توانید بهترین نتیجه را مشاهده کنید.

جراحی بینی تهران

همه ی ما می دانیم امروزه بهترین عمل ها در تهران به وسیله ی بهترین متخصصان و جراحان انجام می شود، متقاضیان جراحی های پلاستیک از قبیل جراحی بینی می توانند به راحتی به متخصصان این علم در تهران مراجعه کنند.

دکتر محمدرضا سماواتی فرد ، متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت ، یکی از بهترین عضوهای انجمن جراحان پلاستیک در تهران شناخته شده اند.

عمل جراحی زیبایی بینی :

یکی از رایج ترین و شایع ترین عمل های جراحی پلاستیک، عمل جراحی زیبایی بینی است.

این عمل اگر چه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب در میان مردم باب شده، ولی در صورتی که جراحی بینی با همراهی و مشاور یک پزشک و جراح ماهر و با تجربه انجام نشود می تواند بسیاری از عارضه ها و اختلالات موجود در بینی از جمله : افتادگی نوک بینی پس از جراحی، نا متقارن شدن حفره های بینی، و همچنین دیگر اختلالات شایع بینی  را با خود به همراه داشته باشد. به همین منظور اگر تصمیم به عمل جراحی زیبایی بینی گرفته اید و می خواهید تغییر اساسی در ظاهر خود ایجاد کنید پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی توصیه های زیر را جدی بگیرید و به آن عمل کنید.

 • رفتن به مشاوره قبل از جراحی بینی.
 • رسیدن به سن مناسب برای این عمل.
 • چک کردن وضعیت بدن از لحاظ روحی روانی و در جریان قرار دادن پزشک در خصوص هر بیماری که در شما وجود دارد.

جراحی بینی تهران

جراحی بینی استخوانی

با توجه به اینکه بینی های استخوانی ، استخوان و غضروف بیشتری دارند برای مدل های بینی فانتزی یا بینی عروسکی مناسب تر خواهند بود.

جراحی بینی گوشتی

با توجه به اینکه بینی گوشتی ، گوشت و پوست بیشتری به نسبت غضروف دارد برای مدل بینی طبیعی بهتر خواهد بود. تفاوتی که این دو جراحی بینی با هم دارند در دوره نقاهت است زیرا بینی های گوشتی به زمان بیشتری برای رفع ورم بینی نیاز دارند . بنابراین نتیجه نهایی جراحی بینی در بینی های استخوانی کمی زودتر مشاهده می شود و برای مشاهده نتیجه نهایی جراحی بینی در بینی گوشتی باید کمی صبور باشید.

 

 

اقدامات قبل از جراحی بینی

 • همانگونه که گفتیم مهم ترین اقدامی که افراد می بایست قبل از جراحی بینی انجام دهند انتخاب یک جراح بینی مجرب و ماهر در منطقه خودشان می باشد. به طور مثال اگر فردی قصد انجام جراحی بینی تهران را دارد، برای دستیابی به بهترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی و کاهش احتمال بروز عوارض ناشی از آن، می بایست بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب نماید.
 • پس از اینکه بهترین جراح بینی را انتخاب نمودید، در رابطه با انتظارات خود از جراحی زیبایی بینی با جراح بینی خود صحبت نمایید.
 • آزمایشات و عکسبرداری هایی را که جراح بینی برای انجام بررسی ها و معاینات لازم برای تان تجویز می نمایند را حتماً انجام دهید.
 • لازم است تا در رابطه با سوابق بیماری خود، مصرف داروهای خاص و داشتن حساسیت های دارویی با جراح بینی خود صحبت کنید.
 • از مصرف مشروبات الکلی و استعمال سیگار و قلیان به مدت 14 روز پرهیز نمایید.

جراحی بینی تهران

مراقبت های بعد از جراحی بینی

 1. پس از جراحی کردن بینی به دلیل تغییراتی که در ساختمان بینی ایجاد شده است، مقداری ورم و کبودی در بینی ایجاد می گردد.
 2. گریه کردن و خندیدن شدید، مصرف غذاهای پرادویه و شور موجب تشدید ورم بینی می شوند از انجام و مصرف آن ها خودداری کنید.
 3. دو بالشت در هنگام استراحت در زیر سر خود قرار دهید.
 4. فین نکنید.
 5. اگر دچار درد شدید، از مسکن هایی که جراح بینی برای تان تجویز نموده است استفاده کنید.
 6. استفاده از چسب بینی در مدت زمان تعیین شده توسط جراح بینی ضروری می باشد.
 7. داروهای تجویز شده را به طور کامل و سروقت مصرف نمایید.
 8. در 3 روز ابتدایی از کمپرس سرد و در 3 روز بعدی از کمپرس گرم استفاده کنید.
 9. از استعمال دخانیات به مدت 2 هفته پرهیز کنید.

جراحی بینی تهران

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی بستگی به جراح بینی مورد نظرتان دارد زیرا دستمزد جراح بینی ، روش جراحی بینی ، نوع بینی نیز بر روی هزینه ها تاثیر دارد. البته برخی از جراحان بینی با توجه به نوع بینی و روش جراحی بینی هزینه های متغیری دارند و برخی دیگر هزینه ثابتی برای جراحی بینی دارند.

جراحی بینی ترمیمی به نسب جراحی بینی اولیه کمی هزینه بیشتری دارد.

در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنید زیرا مهارت جراح بینی مهم ترین عامل ایجاد عوارض جراحی بینی یا عدم بروز عوارض جراحی بینی است. همچنین مهارت جراح بینی موجب می شود تا فرم بینی بعد از عمل بینی به بهترین نحو ممکن باشد و موجب افزایش اعتماد بنفس بیمار و زیبایی او شود. لازم به ذکر است رعایت مراقبت های بعداز عمل بینی موجب می شود تا فرم بینی تحت تاثیر قرار نگیرد و نتیجه همانی شود که انتظار می رود.

 

 

انتخاب جراح بینی خوب

از آنجایی که امروزه متقاضیان جراحی بینی همواره رو به افزایش هستند ، تعدد جراحان بینی نیز بیشتر شده ؛ از این رو افراد باید با دقت بیشتری جراح بینی خود را انتخاب کنند. در واقع این انتخاب در نتیجه نهایی عمل بسیار موثر بوده و هر چه مهارت و تجربه جراح بینی بیشتر باشد ، نتایج مطلوب تر و بهتری حاصل خواهد شد.

بنابراین توصیه می شود برای انجام جراحی بینی اصلا عجله نکنید و به خوبی برای این کار وقت بگذارید.

نحوه انتخاب جراح بینی

 1. در اولین قدم می توانید به موتور های جستجو سر زده و تعدادی از جراحان بینی را که بازخورد های بهتری داشته اند لیست کنید.
 2. پس از انتخاب جراح خود حتما به بررسی کلینیک یا بیمارستانی که جراحی در آن صورت می گیرد بپردازید و میزان امکانات و کادر درمانی آن جا را بسنجید.
 3. برای انتخاب جراح خود حتما به مشاهده نمونه کار های ایشان بپردازید. این کار به شما در سنجش میزان مهارت جراح کمک می کند. بدین منظور می توانید به گالری تصاویر سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید. همچنین با حضور در مطب با بیماران قبلی که مدتی است از عمل آن ها می گذرد هم صحبت شوید و از آن ها در رابطه با میزان رضایت شان از نتیجه عمل بپرسید.
 4. علاوه بر موارد ذکر شده ، برای انتخاب جراح بینی می توانید از دوستان و اطرافیان خود که قبلا اقدام به جراحی نموده اند و در این زمینه تجربه دارند نیز راهنمایی بخواهید.

جراحی بینی تهران

ویژگی های جراح بینی خوب

 • یکی از مهم ترین ویژگی های جراح بینی خوب این است که وجدان کاری داشته و بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود جراحی را انجام می دهد. در واقع در رابطه با نتیجه نهایی جراحی بینی صادقانه با بیمار خود صحبت می کند.
 • بهترین جراح بینی کسی است که می تواند انواع بینی گوشتی و استخوانی را به بهترین نحو جراحی نماید و نتایج خوبی برای بیماران خود به ارمغان آورد.
 • جراحان بینی موظف اند بیماران خود را از اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی آگاه کنند. زیرا رعایت این اقدامات از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در روند جراحی ، همچنین در تسریع روند بهبودی بسیار موثرند.
 • یک جراح بینی با تجربه علاوه بر ظاهر بینی به تنفس افراد نیز توجه می کند.
 • در مواقعی که بیمار انتظار نامعقولی از جراحی بینی خود دارد ، جراح بینی باید نسبت به متقاعد کردن وی اقدام نماید.
 • یک جراح بینی خوب از علم زیبایی شناسی هم آگاهی داشته و بر اساس آن می تواند توازن و تعادل را در چهره بیمار خود برقرار سازد.
 • یک جراح بینی خوب و با سابقه می تواند به بیمارخود این اطمینان را بدهد که نتیجه عمل ایده آل و مطلوب خواهد شد و با صبر و شکیبایی ، صداقت و همچنین با برخوردی خوش به تمام سوالات بیمار خود پاسخ خواهد داد.
Call Now Button