عمل جراحی بینی بزرگ

جراحی بینی بزرگ : در طی سالهایی که گذشته است جراحی بینی پیشرفت چمشگیری داشته و عوارض حاصل از آن به کمترین میزان خود رسیده اند.

در اصل می توان گفت که با انتخاب یک جراح بینی ماهر ، بیمار دچار هیچ گونه عوارضی نخواهد شد و در پایان عمل جراحی بینی از افزایش زیبایی خود لذت خواهد برد .

یکی از مهم ترین اقدامات متقاضیان رینوپلاستی یا جراحی بینی ، انتخاب یک جراح بینی متخصص است .

انتخاب یک جراح متخصص بینی باعث می شود تا بیماران بهترین نتیجه را از جراحی بینی کسب کنند و پس از پایان جراحی بینی دچار عوارضی چون دشواری در نفس ، خونریزی و غیره نشوند.

جراحی بینی بزرگ

قبل و بعد از جراحی بینی

نکات مراقبتی که قبل از عمل بینی و بعد از عمل بینی به بیمار گفته می شود باید به طور کامل رعایت شود تا نتیجه تحت تاثیر قرار نگیرد .

برخی از نکات مراقبتی شامل موارد زیر است :

  • عدم مصرف سیگار ، الکل و هرگونه دخانیات .
  • تهیه عکس قبل از جراحی بینی و بعد از جراحی بینی برای مشاهده بهتر تغییرات .
  • مصرف غذاهای نرم که نیازی به جوییدن ندارند .
  • عدم انجام فعالیت های سنگین و ورزش .
  • استفاده از کمپرس یخ برای کاهش تورم و کبودی بعد از جراحی بینی .

نکاتی درباره جراحی بینی بزرگ

سایز بیش از حد بینی بیمار با انجام جراحی بینی به طور کامل کوچک می شود ولی افرادی که بینی های گوشتی بزرگ دارند باید مشاوره های لازم درباره نتیجه عمل بینی را کسب کنند تا دید واقع گرایانه ای داشته باشند.

در اصل بینی گوشتی به دلیل ضخامت زیادی که در پوست دارد مانع از نشان دادن ظرافت های فرم بینی می شود و فرم دهی بینی را دچار کمی محدودیت می کند.

افرادی که بینی گوشتی بزرگ دارند بهتر است جراحی بینی طبیعی انجام دهند زیرا جراحی بینی فانتزی بر روی بینی آن ها نیتجه زیبا و ایده آلی نخواهد داشت .

تغییرات در بینی گوشتی به بهترین نحو ممکن انجام می شود و محدودیت در فرم دهی به این معنا نیست که نتیجه جراحی بینی استخوانی زیباتر است .

هزینه جراحی بینی

برای مطلع شدن از هزینه جراحی بینی باید به جراح بینی مد نظرتان مراجعه کنید زیرا دستمزدی که جراحان بینی بابت انجام رینوپلاستی دریافت می کنند با  یکدیگر متفاوت است .

بخشی از هزینه های جراحی بینی مرتبط با هزینه های بیمارستان است ولی بخش عمده هزینه مرتبط با مبلغی است که جراح بینی دریافت می کند.