عمل جراحی بینی با قالب کنترلی

جراحی بینی با قالب کنترلی : جراحی زیبایی بینی جزو رایج ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود و متاسفانه برخی از افراد، نتیجه دلخواهی را پس از رینوپلاستی کسب نمی کنند .

به دلیل اینکه نارضایتی بیماران کاهش یابند، جراحان بینی به دنبال روشی هستند که بتوانند فرم بینی جراحی شده را قبل از عمل بینی به بیمار نشان دهند .

خیلی نادر است که جراح بینی و بیمار، مفهوم مشترکی از زیبایی داشته باشند به همین دلیل است که برخی از بیماران، پس از رینوپلاستی دچار نارضایتی از فرم بینی می شوند.

امروزه از قالب کنترلی برای کاهش نارضایتی بیماران از فرم بینی جراحی شده استفاده می شود.

جراحی بینی با قالب کنترلی

دلایل استفاده از قالب کنترلی

هر فردی که اقدام به جراحی زیبایی بینی می کند ، در پایان انتظار یک بینی خوش فرم را دارد اما گاهی تعریف یک بینی خوش فرم از نظر بیمار و جراح بینی متفاوت می باشد .

برخی از متقاضیان با نرم افزارهای گرافیگی مانند فتوشاپ، فرم بینی خود را تغییر می دهند و به جراح بینی نشان می دهند تا تصویر حدودی از چهره خود بعد از رینوپلاستی خودداشته باشند اما این کارمورد تایید نیست زیرا نوع بینی در فرم دهی بینی تاثیرگذار است و بیمار نمی داند که با توجه به نوع بینی، چه مدلی برای بینی مناسب تر است .

به همین دلیل جراح بینی در صورتی که بیمار بخواهد با استفاده از طراحی سه بعدی، قالبی را از فرم بینی تهیه می کند که مطابق با خواسته بیمار و مناسب برای نوع بینی باشد .

مزیت های قالب کنترلی

  • طراحی بر اساس نظر پزشک و بیمار
  • استفاده از مدرنترین روش جراحی بینی
  • پیش از جراحی بینی، بیمار می تواند فرم بینی جراحی شده و تغییرات لازم بینی را مشاهده کند.
  • طراحی فرم بینی بر اساس تناسبات چهره و سلیقه بیمار
  • استفاده از قالب های کنترلی به افزایش دقت جراحی بینی نیز کمک می کنند.

دکتر محمدرضا سماواتی فرد با توجه به خواسته بیمار از قالب های کنترلی برای جراحی زیبایی بینی استفاده می کند.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

قیمت جراحی بینی یکی از بحث برانگیزترین مسائل مرتبط با این جراحی است زیرا هزینه های بسیار متفاوتی از سوی متقاضیان و جراحان بینی شنیده می شود .

به طور کلی هزینه رینوپلاستی با توجه به دستمزد دکتر جراح بینی تعیین می شود و جراحان بینی فاکتورهای متفاوتی را برای تعیین هزینه جراحی زیبایی بینی در نظر میگیرند .

جراحی بینی با قالب کنترلی توسط تمام جراحان بینی انجام نمی شود به همین دلیل در ابتدا از جراح بینی مدنظرتان سوال کنید که از قالب های کنترلی استفاده می کند یا خیر و سپس هزینه دقیق را جویا شوید .