جدیدترین روش جراحی بینی

جدیدترین روش جراحی بینی چیست؟

جدیدترین روش جراحی بینی : امروزه یکی از شایع ترین جراحی های پلاستیک جراحی زیبایی بینی ” است که با پیشرفت علم وتکنولوژی روش های متعددی برای رسیدن به بهترین نتیجه به وجود آمده است.

در این مقاله می خواهیم درباره ی ” جدیدترین روش جراحی بینی ” صحبت کنیم.

در ابتدا قبل از این که مقاله را با موضوع ” جدیدترین روش جراحی بینی” شروع کنیم بهتر است ،

دو نکته ایی را که پزشکان آن را مهم دانسته بدانید:

رفتن به مشاور قبل از هر عمل، چه عمل های زیبایی چه درمانی، مشاوره وگفتگو با بیماران قبل ازعمل سبب می شود.

جراح خواسته های بیمار را بداند و همچنین بیمار متوجه خواسته های معقول و غیر معقول خود شود.

در این جلسه جراح و بیمار متقاضی عمل بینی بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

جدیدترین روش جراحی بینی

تکنیک های جراحی بینی

در جراحی بینی با تکنیک مورد نظر،جراح غضروف های این ناحیه را خارج و پس از اصلاح و حذف منطقه های برجسته و همچنین اضافی و ایجاد یک شکل جدید در ناحیه ی مناسب، تثبیت می کند.

اگر بیمار دارای مشکلات داخلی بینی مانند، انحراف تیغه بینی یا پولیپ بینی باشد موارد فوق در یک زمان با این عمل جراحی برطرف خواهد شد .

همچنین در در مواقعی که بیمار احتیاج به کوچک کردن پره های بینی و یا سوراخ بینی داشته باشد نسبت به این امر اقدام لازم صورت می گیرد.

سپس در اتمام عمل تمامی قسمت های بینی در کنار یک دیگر قرار گرفته و همچنین تناسب جدید بینی با صورت کنترل می شود.

سرانجام با گذاشتن نوار آغشته به پماد آنتی بیوتیک درون بینی پانسمان می شود و توسط چسب پوست بینی بر روی ساختمان جدید بینی شکل داده می شود .

به وسیله گچ گیری و یا استفاده از محافظ های پلاستیکی و فلزی ، قالب های مورد نظر برای بینی ایجاد می شود.

هزینه جراحی بینی به روش بسته

هزینه های جراحی بینی به روش بسته با سایر روش ها تفاوت چندانی نداشته و سنجیدن شما در انتخاب جراح بینی تان دانش، تجربه و تعهد جراح نسبت به شما قبل، حین و پس از عمل باشد.

به این جهت که عمل بینی به طور مستقیم با سلامتی و زیبایی شما ارتباط دارد و بعد از عمل اول اصلاح و ترمیم بینی کار آسان و بی نقصی نیست.

به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت و هزینه کم نکنید.

جدیدترین روش جراحی بینی

عمل جراحی بینی استخوانی

مهمترین عاملی که تعیین کننده ی نتیجه ی نهایی عمل جراحی زیبایی بینی است، ضخامت پوست را دارا می باشد.

اگر پوست ضخامتش زیاد باشد در طول سالها وزن زیادی به غضروف‌هایی که آنها را پوشانده است تحمیل می‌کند.

 در طول این سال‌ها کم کم غضروف‌های بینی بیمار نازک و ضعیف می‌شوند پس می توان گفت در بینی‌های گوشتی یک پوست ضخیم داریم با غضروف هایی نازک و ضعیف.

در مواردی که پوست نازک باشد به آن بینی استخوانی می گوییم.

بینی های گوشتی پوستی ضخیم و غدد سباسه فراوان دارنند و همچنین سوراخ های پوست آن ها باز است .

عمل بینی بدون جراحی

این تکنیک بعد از بی حس کردن بینی مقدار مناسبی از filler که مي تواند کلسیم هیدروکسی اپتات و اسیدهیالورونیک (ژویدرم) باشد با سوزن ظریفی به زیر پوست تزریق می شود.

این تزریق به دلیل برطرف کردن قوزبینی، در بالا و پایین قوز به مقدار لازم تزریق مي شود تا برجستگی قوزبینی را محو کند یا در ناحیه ی خاصی از نوک بینی تزریق مي شود و نوک آن را بالاتر مي برد.

جدیدترین روش جراحی بینی

جراحی بینی با لیزر

یکی از جدیدترین روش های جراحی بینی که این روزها بسیار شنیده می شود ، انجام رینوپلاستی با لیزر است !!

ترس از تیغ جراحی ، نگرانی بابت جای بخیه ای که تبدیل به اسکار شود ، عوارض بیهوشی  و دیگری عارضه هایی که نسبت به جراحی های تهاجمی شنیده می شود منجربه میل افراد به روش های غیرتهاجمی چون لیزر می شود .

لیزر در صنایع پزشکی جایگاه خوبی پیدا کرده است و این روش بیشتر در زمینه جوانسازی ، کاربرد دارد زیرا برش قابلیت ایجاد برش ندارد و نمی توانیم در جراحی های تهاجمی چون عمل بینی از لیزر استفاد کنیم .

کاربرد لیزر در عمل جراحی بینی ، برطرف کردن مشکلات پوستی بینی و برخی مواقع درمان پولیپ بینی (با توجه به تشخیص جراح بینی ) می باشد .

برای تغییر اسکلت بینی نیاز است که جراح متخصص بینی به طور مستقیم به بافت های داخلی بینی دسترسی داشته باشد و این امر تنها با استفاده از برش پوست بینی امکان پذیر است .

در نتیجه لیزر ، نقشی در تغییر فرم بینی ندارد و جملاتی که رینوپلاستی و لیزر را به یکدیگر مرتبط می سازند تنها به دلیل تبلغیات بیشتر و در اصطلاح بازارگرمی است .

Call Now Button