05 ژانویه

تزریق ژل

تزریق ژل

اگر می خواهید با برطرف نمودن چین و چروک ها پوستی جوان و شاداب به دست آورید یا لب های خود را حجیم سازید تا چهره ای جذاب تر داشته باشید می توانید از تزریق ژل استفاده کنید .

تزریق ژل

روش تزریق ژل در مدل سازی مجدد قسمت های مشخصی از صورت و پر کردن چین و چروک ها و حفره های صورت استفاده می شود .

روش تزریق ژل :

تزریق ژل جایگزین کلاژن و هیالورونیک طبیعی پوست می شود و حجم از دست رفته و چین و چروک های بر روی پوست را برطرف می سازد .به طور مثال تزریق  برای کسانی که اندازه چانه شان با دیگر اجزای صورت هماهنگ نیست مورد استفاده قرار می گیرد .بدن تا 6 الی 12 ماه ژل را تجزیه می کند لذا اگر از نتایج به دست آمده راضی نبودید دائمی نخواهند بود .

از نشانه ها ی اولیه پیری کاهش پری صورت و ایجاد چین و چروک در پوست می باشد . البته تزریق ژل باعث توقف فرایند پیری نخواهد شد ولی نیاز به استفاده از روش های تهاجمی تر چون کشیدن صورت یا کشیدن ابرو به تاخیر می افتد .

موارد استفاده از تزریق ژل :

از تزریق ژل به منظور بزرگ کردن حجم لب ، گونه ، چانه و رفع خط اخم و چانه استفاده می شود . به منظور رفع خط اخم که با بوتاکس رفع نمی گردد می توان با استفاده از تزریق ژل بلافاصله حجم از دست رفته را به پوست بازگرداند و چین هایی مانند خطوط لبخند و چین هایی که از کناره های تحتانی بینی در دو طرف شروع شده اند و تا گوشه های دهان امتداد پیدا کرده اند را از بین برد . در ضمن می توان با استفاده از برخی انواع آن گود افتادگی های زیر چشم و یا فرو رفتگی های بعضی قسمت های پوست را کاهش داد.

دکتر سماواتی فرد – متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت (جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی )

دکتر سماواتی فرد

درباره نویسنده

پاسخ

یازده − 9 =