22 ژانویه

بهترین کاندید جراحی بینی

بهترین کاندید جراحی بینی

از پرطرفدار ترین اعمال جراحی زیبایی می توان جراحی زیبایی بینی را مثال زد . بیشتر افراد به منظور ایجاد یک تغییر بزرگ در چهره ی خود اقدام به انجام عمل جراحی زیبایی بینی می کنند . به علاوه با انجام عمل جراحی بینی می توان مشکلات تنفسی  انحرافات و شکستگی های موجود در بینی را برطرف نمود . با این وجود که کارشناسان هشدار می دهند تنها کسانی که به علت انحراف دچار گرفتگی بینی ، سینوزیت های مکرر و تنگی نفس می باشند اقدام به عمل جراحی بینی کنند ، اما هر روزه به به تعداد متقاضیان عمل جراحی بینی اضافه می شود. در زیر به موضوع بهترین کاندید جراحی بینی خواهیم پرداخت .

بهترین کاندید جراحی بینی

از دلایل عمده ی جراحی ، وجود انحراف در تیغه ی بینی می باشد که امکان دارد موجب بروز مشکلاتی در بینی افراد شود . اگر پزشک جراحی در این زمینه تبحر نداشته باشد تیغه ی داخلی بینی به درستی اصلاح نمی شود و بعد از انجام عمل برای بیمار مشکلات تنفسی ایجاد خواهد شد . در این صورت بیمار نیاز به جراحی ترمیمی بینی خواهد داشت .

وجود مشکلات شاخک های بینی :

بیشتر افراد با مشکل رشد بیش از حد شاخک های داخل بینی مواجه اند . معمولا در بینی هر فرد در هر سمت بینی 3 برآمدگی استخوانی در داخل بینی وجود دارد که به آن شاخک یا توربینیت بینی گفته می شود . این شاخک ها مشکلاتی در تنفس فرد ایجاد می کنند .

وجود بافت اضافی یا پولیپ :

از دیگر مشکلات شایعی که در بینی افراد ایجاد می شود بافت های اضافی یا پولیپ بینی می باشد . این افراد به منظور انجام جراحی بینی ابتدا تحت درمان پولیپ قرار گرفته  و سپس جراحی پلاستیک بینی انجام می دهند .

دکتر سماواتی فرد – متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت (جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی )

درباره نویسنده

دکتر محمد رضا سماواتی فرد
دکتر محمد رضا سماواتی فرد فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (ورودی سال 78) شروع دوره تخصصی (رزیدنتی) دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 87 رزیدنت برتز دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 90 نفر چهارم بورد کشوری در سال 91 در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن. جراحی بینی | جراح بینی تهران | جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی استخوانی

پاسخ

سیزده − یازده =