بهترین فرم بینی

انتخاب بهترین فرم بینی

بهترین فرم بینی : فرم بینی به دلیل تاثیر این عضو بر زیبایی چهره ، بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل اغلب افرادی که فرم بینی هایشان زیبا و بدون نقص است در دسته افراد زیبارو قرار می گیرند . ( جراحی بینی )

زیبایی فرم بینی به صورت مادرزادی یکی از بهترین ویژگی های هر فرد است اما تمام افراد با فرم بینی زیبا متولد نمی شوند .

مشکلات مادرزادی ظاهر بینی یا نوع بینی می تواند از میزان تناسب بینی با دیگر اجزای چهره بکاهد  و زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار دهد به همین دلیل افرادی که از فرم بینی هایشان راضی نیستند به دنبال روشی برای اصلاح عیوب ظاهری بینی می باشند .

یکی از بهترین روش های اصلاح فرم بینی انجام جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی می باشد .

بهترین فرم بینی

جراحی بینی

در طی جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراح بینی تمام مشکلات ظاهری بینی را برطرف می کند و بهترین فرم بینی را برای ایجاد می کند تا متناسب با دیگر اجزای چهره باشد .

نکاتی در ارتباط با فرم دهی بینی وجود دارد مانند : قوس روی بینی ، سربالا بودن نوک بینی ، میزان کوچک شدن بینی و میزان جمع شدن پره های بینی که در هر فردی با توجه سلیقه و نوع بینی متفاوت می باشد .

جراحی بینی بهترین روش برای افرادی است که تمایل به اصلاح فرم بینی و افزایش زیبایی چهره دارند .

به دلیل تهاجمی بدون این روش ، برخی از افراد از رینوپلاستی دوری میکنند و می گویند که این جراحی حتماً با عارضه ای همراه است .

انجام جراحی زیبایی بینی می تواند بدون بروز عوارض باشد اما به شرط آن که یک جراح بینی ماهر را انتخاب کرده باشید .

میزان مهارت جراح بینی ، مهم ترین عامل در عدم بروز عوارض و کسب بهترین نتیجه از رینوپلاستی می باشد .

زیباترین بینی جراحی شده

پس از رینوپلاستی ، بینی بیمار می تواند 3 فرم داشته باشد :

  • فرم طبیعی
  • فرم فانتزی
  • فرم نیمه فانتزی

فرم طبیعی برای هر فردی مناسب است اما فرم بینی نیمه فانتزی و فانتزی برای هر فردی مناسب نیست .

قوس روس بینی و سربالا بودن نوک بینی در جراحی بینی فانتزی ، باعث شده است تا آقایان از فرم بینی فانتزی دوری کنند و تمایل به فرم بینی طبیعی داشته باشند .

بنابراین جراحی بینی طبیعی در آقایان رایج تر است و در بانوان فرم بینی نیمه فانتزی ، طرفدار بیشتری دارد و جراحی بینی فانتزی متقاضیان اندکی دارد زیرا به راحتی می توان عملی بودن بینی را تشخیص داد .

فرم های دیگری چون سرسره ای یا خوکی که این روزها بسیار شنیده می شوند از نظر جراحان بینی ماهر مورد تایید نمی باشد زیرا استانداردهای زیبایی را ندارند و در فرم دهی آن ها افراط می شود .

Call Now Button