بهترین فرم بینی

انتخاب بهترین فرم بینی

بهترین فرم بینی : فرم بینی به دلیل تاثیر این عضو بر زیبایی چهره ، بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل اغلب افرادی که فرم بینی هایشان زیبا و بدون نقص است در دسته افراد زیبارو قرار می گیرند. ( جراحی بینی )

زیبایی فرم بینی به صورت مادرزادی یکی از بهترین ویژگی های هر فرد است اما تمام افراد با فرم بینی زیبا متولد نمی شوند.

مشکلات مادرزادی ظاهر بینی یا نوع بینی می تواند از میزان تناسب بینی با دیگر اجزای چهره بکاهد و زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار دهد به همین دلیل افرادی که از فرم بینی هایشان راضی نیستند به دنبال روشی برای اصلاح عیوب ظاهری بینی می باشند.

یکی از بهترین روش های اصلاح فرم بینی انجام جراحی پلاستیک بینی یا رینوپلاستی می باشد.

بهترین فرم بینی

جراحی بینی

در طی جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراح بینی تمام مشکلات ظاهری بینی را برطرف می کند و بهترین فرم بینی را برای ایجاد می کند تا متناسب با دیگر اجزای چهره باشد.

نکاتی در ارتباط با فرم دهی بینی وجود دارد مانند : قوس روی بینی ، سربالا بودن نوک بینی ، میزان کوچک شدن بینی و میزان جمع شدن پره های بینی که در هر فردی با توجه سلیقه و نوع بینی متفاوت می باشد.

جراحی بینی بهترین روش برای افرادی است که تمایل به اصلاح فرم بینی و افزایش زیبایی چهره دارند.

به دلیل تهاجمی بدون این روش ، برخی از افراد از رینوپلاستی دوری میکنند و می گویند که این جراحی حتماً با عارضه ای همراه است.

انجام جراحی زیبایی بینی می تواند بدون بروز عوارض باشد اما به شرط آن که یک جراح بینی ماهر را انتخاب کرده باشید.

میزان مهارت جراح بینی ، مهم ترین عامل در عدم بروز عوارض و کسب بهترین نتیجه از رینوپلاستی می باشد.

 

زیباترین بینی جراحی شده

پس از رینوپلاستی ، بینی بیمار می تواند 3 فرم داشته باشد :

  • فرم طبیعی
  • فرم فانتزی
  • فرم نیمه فانتزی

فرم طبیعی برای هر فردی مناسب است اما فرم بینی نیمه فانتزی و فانتزی برای هر فردی مناسب نیست.

قوس روس بینی و سربالا بودن نوک بینی در جراحی بینی فانتزی ، باعث شده است تا آقایان از فرم بینی فانتزی دوری کنند و تمایل به فرم بینی طبیعی داشته باشند.

بنابراین جراحی بینی طبیعی در آقایان رایج تر است و در بانوان فرم بینی نیمه فانتزی ، طرفدار بیشتری دارد و جراحی بینی فانتزی متقاضیان اندکی دارد زیرا به راحتی می توان عملی بودن بینی را تشخیص داد.

فرم های دیگری چون سرسره ای یا خوکی که این روزها بسیار شنیده می شوند از نظر جراحان بینی ماهر مورد تایید نمی باشد زیرا استانداردهای زیبایی را ندارند و در فرم دهی آن ها افراط می شود.

 

 

Call Now Button