بهترین دکتر عمل بینی کیست؟

بهترین دکتر عمل بینی : تشخیص میزان مهارت جراح بینی کار تقریباً دشواری است و نیاز به تحقیقات دارد. متقاضیان رینوپلاستی یا جراحی پلاستیک بینی همواره در پی جستجوی یک جراح بینی خوب هستند تا از نتیجه جراحی بینی راضی باشند.

 

بهترین دکتر عمل بینی

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی نسبت به دهه های گذشته ، راه های بیشتری برای تحقیق و جستجو درباره بهترین جراح بینی وجود دارد .

امروزه متقاضیان با یک جستجوی ساده در مرورگرهای اینترنتی می توانند اطلاعات زیادی در زمینه جراحی بینی کسب کنند .

برای اینکه بتوانید بهترین دکتر عمل بینی را انتخاب کنید راه های گوناگونی وجود دارد اما دو تا از بهترین روش های انتخاب جراح بینی ، مشاهده نمونه کار و پرس و جو است .

نتیجه جراحی بینی

اکثریت متقاضیان بر این باورند که نتیجه جراحی زیبایی بینی برای بینی های استخوانی زیباتر است و بینی گوشتی پس از گذشت مدتی ، مانند فرم قبل از جراحی بینی می شود .

بینی گوشتی به دلیل ساختاری که دارد در فرم دهی دچار محدودیت است.

بینی های گوشتی به دلیلی پوست ضخیمی که دارند ، بهتر است به طور طبیعی جراحی شوند زیرا میزان ضخامت پوست مانع از نشان دادن ظرافت های بینی می شود .

اگر جراحی زیبایی بینی گوشتی توسط بهترین دکتر عمل بینی گوشتی انجام شود ، بعد از اتمام راینوپلاستی ، بینی فرم بسیار زیبایی خواهد داشت .

در نتیجه جراح متخصص بینی ، با استفاده از تکنیک های رینوپلاستی حتی بینی گوشتی را به بهترین نحو ممکن جراحی می کند .

 

 

زیباترین فرم برای بینی

جراح بینی باید با استانداردهای زیبایی آشنایی داشته باشد و بتواند آن ها را با هنر جراحی بینی خود تلفیق کند.

نوع بینی بر روی نتیجه رینوپلاستی و فرم دهی بینی تاثیر دارد در نتیجه تنها مهارت جراح بینی کافی نیست و ساختار بینی باید برای فرم بینی مد نظر بیمار مناسب باشد .

به طور معمول فرم فانتزی برای بینی استخوانی و فرم نیمه فانتزی و طبیعی برای بینی گوشتی مناسب تر است .

رینوپلاستی ترمیمی

روندهای رینوپلاستی ترمیمی چیز جدیدی نیست. با این حال، اینکه برخی بیماران به دنبال انجام آن هستند، امری کاملاً گزینشی بوده و در برخی موارد نیازی به درمان یک مشکل احساس نمی شود. بسیاری از بیمارانی که در گذشته تغییرات قابل ملاحظه ای را در بینی خود ایجاد کرده اند اکنون به دنبال انجام جراحی بینی ترمیمی هستند.

بیمارانی که تحت جراحی بینی قرار گرفته اند که طبیعی بودن بینی در آنها نادیده گرفته شده است، می توانند با سپردن جراحی ترمیمی به دست جراحان بینی ماهر و زبردست، شکل ظاهری مطلوب خود در این اندام را بازیابی نمایند.

دکتر محمدرضا سماواتی فرد با بازسازی هنرمندانه و استفاده از روندهای ترمیمی ، از بافت داخل بینی استفاده کرده یا غضروف را از بخش دیگر بدن جهت بازسازی بخش های معیوب بینی مورد استفاده قرار می دهد. همچنین او گاهی سیلیکون های با کیفیت را به منظور ایجاد ساختاری یکپارچه و شکل دهی در بخش های مورد نیاز به کار می برد.

با هزاران جراحی بینی که هر ساله در سراسر دنیا انجام می شود، جراحان صورت در زمینه روش های بازسازی، بسیار نوآور و خلاق شده  و بیماران از این پیشرفت ها بهره می برند.

 

 

در ادامه باید افزود:

دکتر محمدرضا سماواتی فرد با بررسی دقیق مورد هر بیمار، قبل از جراحی، رویای بیمار را برای دستیابی به تغییرات مثبتی که مشتاقانه در پی دستیابی به آن بوده است به واقعیت تبدیل می کند.

یافتن یک جراحی رینوپلاستی بسیار متخصص، مهم ترین قدم به شمار می آید. رینوپلاستی ترمیمی یک فوق تخصص چالش برانگیز و جزو پیچیده ترین روندها به شمار می آید. سطح دانش و تجربه کاری جراح، در این زمینه در تضمین برخورداری از شانس دستیابی به بهترین نتایج رضایت بخش و بی خطر نقش به سزایی را ایفا می کند.

بیماران رینوپلاستی دکتر سماواتی فرد، به تخصص و تجربه او اعتماد کامل دارند. شما می توانید با حضور در یک جلسه مشاوره یک به یک با دکتر سماواتی بعنوان اولین قدم فوق العاده ، از تجربه بی نظیر او بهره مند شوید.

هزینه جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی قیمت های متغیری دارد زیرا تعیین هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ، دستمزدی است که جراح بینی دریافت می کند.

بخش عمده هزینه راینوپلاستی مرتبط با مبلغی است که جراح بینی دریافت می کند و هزینه های بیمارستان و هزینه های جانبی چون انجام آزمایش ها ، خرید داروها و غیره نیز بخشی از هزینه های مرتبط با جراحی زیبایی بینی هستند .