بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران : تمامی افراد در هر زمینه ای به دنبال بهترین ها هستند مخصوصاً در زمینه جراحی زیبایی مرتبط با صورت ، زیرا نتیجه جراحی زیبایی صورت ارتباط مستقیم با افزایش زیبایی دارد .

جراحی زیبایی بینی نیز یکی از جراحی های زیبایی است که با افزایش زیبایی چهره ارتباط دارد .

به همین دلیل متقاضیان جراحی بینی به دنبال بهترین و ماهرترین جراح بینی هستند تا نتیجه ایده آلی از جراحی بینی کسب کنند.

بهترین جراح بینی تهران

ویژگی های بهترین جراح بینی

  • تجربه بالا
  • اهمیت به سلامتی بیمار
  • تجویز تمامی آزمایش ها و داروهای مورد نیاز
  • مهارت کافی
  • دارابودن مدرک تخصصی
  • تسلط به تکنیک های به روز جراحی بینی
  • صبور بودن
  • خوش برخورد بودن
  • دادن مشاوره کامل به بیمار
  • آشنایی با استاندارهای زیبایی

 

 

برای بهترین جراح بینی سلامتی بیمار اولویت اول است و به منفعت مالی خود اهمیتی نمی دهد به همین دلیل تمام آزمایش های مورد نیاز را تجویز می کند تا از وضعیت جسمی او اطلاعات مفیدی کسب کند.

متقاضیان جراحی بینی باید به خوبی بدانند که بهترین نتیجه از جراحی بینی هنگامی به دست می آید که یک جراح بینی ماهر و متخصص را انتخاب کرده باشند .

در غیر اینصورت جراحی بینی به خوبی انجام نمی شود و می تواند مشکلات یا عوارضی را به همراه داشته باشد .

دکتر محمدرضا سماواتی فرد ، بهترین جراح بینی تهران ، بهترین فرم را به بینی می دهند زیرا نوع بینی و خواسته بیمار را در نظر میگیرند به همین دلیل تمامی بیماران دکتر سماواتی از نتیجه جراحی بینی شان راضی هستند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سماواتی به صفحه رسمی اینستاگرام مراجعه کنید.

نحوه انتخاب جراح بینی

برای انتخاب جراح بینی خوب و ایده آل روش های مختلفی وجود دارد، بعنوان مثال شما می توانید از دوستان و آشنایان خود که در گذشته اقدام به جراحی بینی نموده اند، پرس و جو کنید.

همچنین می توانید با مراجعه به گوگل به سایت برخی از جراحان بینی سر بزنید و رزومه کاری و نمونه کار های ایشان را مورد بررسی قرار دهید.

برای مشاهده نمونه کارهای پزشک می توانید علاوه بر گالری تصاویر سایت به صفحه اینستاگرام پزشک نیز مراجعه فرمایید.

با مراجعه حضوری به مطب به بررسی میزان رضایت افرادی که در مطب حضور دارند و برای معاینه پس از عمل به آنجا مراجعه کرده اند بپردازید.

بهترین جراح بینی تهران

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی را می توان از دو طریق انجام داد. انتخاب این روش ها به سلیقه و مهارت جراح بینی بستگی دارد. در ادامه به بررسی هر یک می پردازیم.

 

بهترین جراح بینی تهران

 

جراحی بینی به روش باز

در این روش برش ها در تیغه مابین دو سوراخ بینی که کلوملا نام دارد ایجاد می شوند. سپس پوست توسط ابزاری مخصوصی از ساختمان بینی جدا خواهد شد. در جراحی بینی باز جراح دید کاملی به ساختار بینی داشته و امکان هر تغییری در بینی وجود دارد. از این رو اولویت اول جراحان بینی می باشد.

همچنین در صورتی که جراحی بینی از این طریق انجام شود، احتمال بروز خطا هایی همچون نامتقارنی و مشکلات تنفسی به حداقل خواهد رسید.

 

 

جراحی بینی به روش بسته

در این روش به دلیل اینکه برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند، امکان جدا شدن پوست وجود ندارد و دید جراح محدود است. از این رو بیشتر برای افرادی که بینی آن ها ایراد کمی دارد مناسب می باشد.

همچنین جراحی بینی به روش بسته معمولا اولویت دوم جراحان بینی است، چرا که دید جراح محدود بوده و نمی توان تغییرات پیچیده ای در بینی ایجاد کرد.

شایان ذکر است که دوران نقاهت و میزان کبودی و تورم پس از این روش کمتر از جراحی بینی به روش باز می باشد.

 

بهترین جراح بینی تهران

 

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی با هدف های متفاوتی انجام می شود به همین دلیل هزینه جراحی بینی ثابت نمی باشد و هزینه جراحی بینی در افراد متفاوت می باشد .

به طور مثال هزینه جراحی پولیپ بینی با هزینه جراحی نوک بینی متفاوت می باشد به همین دلیل توصیه می شود هزینه جراحی بینی را با توجه به مشکلتان از جراح بینی مد نظرتان جویا شوید.

بنابراین هزینه دقیق جراحی بنیی پس از معاینه بیمار تعیین می شود.

جراحی بینی اولیه به طور معمول هزینه پایین تری به نسبت جراحی های ترمیمی و درمانی بینی دارد زیرا ساختار بینی دست نخورده است و جراحی ، دشواری کمتری دارد.

در جراحی بینی ترمیمی یا جراحی بینی ثانویه به علت اینکه ساختار بینی قبلاً مورد جراحی قرار گرفته است ، جراح بینی دارای یک سری محدودیت است و جراحی بینی نیز پیچیده تر می شود به همین دلیل هزینه بالاتری دارد .

بنابراین عوامل موثر در تعیین هزینه جراحی بینی عبارتند از : دستمزد جراح بینی ، نوع بینی ، مشکل بینی ، میزان پیچیدگی جراحی بینی ، داروهای بیهوشی و هزینه های بیمارستان.

 

 

Call Now Button