02 آگوست

عمل زیبایی بینی گوشتی

عمل زیبایی بینی گوشتی

در این مقاله می خواهیم درمورد عمل زیبایی بینی گوشتی صحبت کنیم. اگر تصمیم به جراحی بینی دارید می توانید با مطالعه کردن مقاله ی پایین اطلاعات و آگاهی لازم را به دست آورید.

عمل زیبایی بینی گوشتی

مقدمه :

یکی از تاثیرگذارترین و همچنین حساس ترین عضو صورت بینی می باشد که در مرکز صورت قرار گرفته شده است. تحقیقات نشان داده است که بسیاری از افراد از کشیده یا پهن بودن بینی ،بزرگ یا کوچک بودن بینی، ناراضی هستند و به دنبال راه حلی می گردند تا بینی شان را زیباتر کنند.

برای جوانسازی و زیبایی بینی،جراحی های پلاستیک بینی راه مناسبی می باشد که می تواند شما را به نتیجه ی دلخواه و مطلوب برساند.

علم زیبا شناسی معیارهایی را برای تشخیص زیبایی در نظر گرفته است که همه ی دنیا آن را پذیرفته اند و طبق این معیارها بینی خود را جراحی می کند .

معیارهای زیبایی از نظر علم زیبا شناسی :

  • تناسب در اجزاء صورت
  • ربطه ی بینی با لب و چانه
  • انحراف بینی
  • پشت بینی
  • پهنای بینی
  • ارتباط بینی با چشم
  • زیر بینی
  • ارتفاع بینی
  • زاویه ی بین بینی و لب

در ادامه ی مقاله می پردازیم به بحث درمورد عمل زیبایی بینی گوشتی .

عمل زیبایی بینی گوشتی :

اصلی ترین عامل که در تعیین میزان موفقیت جراحی بینی تاثیرگذار است، ضخامت پوست بینی است.

بینی هایی که پوست بسیار نازکی دارند کوچک ترین غیر قرینگی ها زیر پوست آن ها نمایان می شود . این امر در افراد با پوست ضجیم کاملاً برعکس می باشد، افرادی که پوست بینی آن ها ضخیم باشد که به اصطلاح بینی گوشتی می گویند، تغییراتی که بر روی بینی ایجاد می شود چندان قابل توجه نیست.

اگر بخواهیم بهترین کاندید های جراحی بینی را بگوییم، می توان به طور قاطع گفت : بهترین کاندید برای جراحی زیبایی بینی کسانی هستند که ضخامت پوست بینی آن ها متوسط باشد.

در جراحی بینی ،اصلاح و تغییرات بر روی استخوان و غضروف بینی می باشد که این کار سبب می شود تا بینی به استانداردها نزدیک شود و همچنین زیباتر دیده شود.

همان طور که در ابتدا تعریفی از بینی گوشتی گفته شد، بینی هایی با غدد سباسه و همچنین پوست ضخیم و باز بودن سوراخ های پوست در اصطلاح بینی گوشتی نامیده می شوند.

عمل زیبایی بینی گوشتی :

در بینی های گوشتی به طور معمول غضروف ضعیف می باشد و عمده بینی، پوست و چربی زیر آن و غدد سباسه است. در این بینی ها معمولا کمی نوک بینی افتاده است و پره ها باز و ضخیم می باشد. به دلیل وجود هورمون جنسی مردانه و چرب بودن پوست مردان، بینی گوشتی در مردان بسیار معدود می باشد.

سوالات رایجی که در جراحی بینی گوشتی به وجود می آید ،بهترین جراح بینی گوشتی ،بینی گوشتی و بزرگ، عمل بینی گوشتی با لیزر،عمل بینی گوشتی

بینی گوشتی بدون عمل می باشد، شما می توانید با مراجعه به جراح خود قبل از اقدام به عمل جراحی بینی، پاسخ این سوالات را دریافت کنید.

دکتر سماواتی فرد – متخصص گوش ، حلق و بینی / جراح زیبایی بینی و صورت ( جراح بینی , جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی )

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

 

درباره نویسنده

دکتر محمد رضا سماواتی فرد
دکتر محمد رضا سماواتی فرد فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال 85 از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (ورودی سال 78) شروع دوره تخصصی (رزیدنتی) دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 87 رزیدنت برتز دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 90 نفر چهارم بورد کشوری در سال 91 در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن. جراحی بینی | جراح بینی تهران | جراحی بینی گوشتی | جراحی بینی استخوانی

پاسخ

شانزده − 12 =